Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

macbook gidiyo lan 150 liraya falan

forçen

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

bu işlere kafamın basmadığı açık zira 8 liraya kodak satarak nasıl para kaldıracaklarını tahayyül edemiyorum

abi iş fikri olarak mükemmel.

şuanki ipad için 3300 den fazla teklif yapılmış. doğrudan 3300 tl kazanmış site. üstünede 330 lira daha kazanacak satılınca. ürünün fiyatı 1500 tl fasd
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

throine said:

üründen değil aga tekliften para kaldırıyorlar. 50 teklif şu kadar para 100 teklif bu kadar vs. diye.

abi 50 teklif de 1 tlye gitmiş ondan nasıl para kaldırıyorlar acaba
işte ona da teklif veriyorsun almak için. teklif vermke için de teklif satın alman gerek.

son çare olarak excel tablosunda mı anlatsam napsam? asdas
Sosyal ağlarda paylaş

Sistem şu üye oluyorsun sana 5 teklif hakkı veriyor. Bunlarla her teklif yaptığında 0.10 TL arttırıyorsun ürünün fiyatını. Ürününe göre değişiyor bu oran. Son saniyelerde ise ürün, her teklif 20 sn ye getiriyor süreyi, böyle böyle insanlar sıkılıp birinin üstünde kalana kadar devam ediyor. Başkasının üstünde kalmasın ihale diye de teklif veriyorsun. Bu teklif haklarının her biride 1 lira.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm teorik olarak insanlar organize olursa kısa bir sürede çok ucuza baya bir şey alıp şirketi de batırabilirler yani

john nashin dediği gibi yani herkes kendi kazancını maksimize etmeye çalışmak yerine kolektif kazancı maksimize etmeye çalışırsa herkes daha avantajlı çıkabilir sdf
Sosyal ağlarda paylaş

sonuca bakacak olursak
para kaybedip karşılığını almamış bir sürü insan
ve çok ağır bi şans faktörü ile ilk olarak yatırdığı paradan çok daha yüksek değerdeki bir şeyi ele geçirmiş bi kişi
her zaman kazanan bir kasa
ve bütün olayın yetenek olduğunu savunmaya çalışacak onlarca insan var

gayet kumar bu, ban.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bazi bidding sitelerinde bot kullanabiliyorsun.

Ya manuel biddin yapiyorsun ya da bota giriyorsun atiyorum urun fiyati 10 dolar ile 20 dolar arasinda seyrederken 200 tane bid kullan.

urun 10 dolara ulasinca bot senin icin otomatik olarak bid liyor.

2. bit bot var ise bunlarin ikisi kapisiyor ve kim fazladan bid kullan emri verdi ise onun bot'u digerini saf disi birakiyor butun bidlerini tuketerek.

ondan sonra sen izlemeyip bir mutfaga gittiginde bi geliyorsun sansli birisi 2 tane bid ile kazanmis.

bunu da cok gordum hani... 2000 poundluk urunu 1 pound bid harcayarak 20 pounda satin alanlari da gordum baya :p

zaten o yuzden acaba? diyerek kastirdiydim bir sure...

hatta bazi taktiklerim var mesela esim ile ben 2 hesap actik. iki hesabada bid paketi aldik.

sonra ayni odadan 2 farkli pc den karsilikli birbirimiz ile kapisiyoruz. baskalari bakiyor 2 tane deli kapisirken aradan cekiliyor sonra bekleyip bekleyip ikiside tukenince girmeye calisiyorlar.

ha bazen ne oluyor girmekte 1 sn gecikince geri sayim bitiyor kazaniyorsun....

biz de buna ugrastik da biraz da sans lazim olmadi. iyi taktikti ama :)
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

bu tip her işten şirketler karlı çıkar elbette yoksa hayrına kim nerde piyango vermiş, çekiliş yapmış, yarışma düzenlemiş ki.

yok hayır bu siteyi açan şirket değil siteden alışveriş yapan başka şirketler (siteyi açan tabi karlı lan baksana sdf). yani daha büyük ölçekte yatırım yapman lazım gibi

bi de dyna senin dediğin taktik 2 kişiyle değil ama 5-6 kişiyle baya olur. ben 5-6 kişinin deli gibi bid yaptığı bişey görsem girmem ona mesela sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...