Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pitch Black 2: The Chronicles of Riddick - Riddick Günlükleri

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Dün gittim o kadar kötü bir film ki anlatamam...
Bir kere savaş sahneleri (dövüş diyim) çok baş döndürücü salak bişey olmuş çekememişler herhalde...
2. olarak grafikler direk xbox gibi bişey yani olmamış o da... böyle aptal saptal espriler sokmuşlar aralara beğenemedim hatta verdiğim paraya acıdım... bayat bir de senaryo hiç beğenmedim açıkcası... filmin en beğendiğim kısmı "KEEP MOVING!"di :P[signature][hline]"Mph Rmph !!"
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sadece riddick'in sesini sevdim. Bide film bana aşırı derecede thief oyununu anımsattı. Kötülerin birbirini yeme senaryosu sonra zırtbırt kapşonlu adamlar falan. Bide garret'in sesine de benziyodu.
Şimdi diceksiniz ne alaka biri ortaçağ biri hiperçağ(:P salladım )[signature][hline]...steal,hide,stealth,runaway,sell...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hasta oldum abi özellikle vin dieselın o mavi donuk parlak gözleri yokmu?Necromangoların efendisinin karısıyım diye takılan kadın hani ilk anlıyo ya riddickin gemide olduğunu gözlerden görüyo euhe :) çok harikaydı en sevdiğim sahne de riddick öldürüyo Lord Marshall ı ondan sonra Kaoka mı ne var ya komutan geliyo ''What you kill is yours''(Öldürdüğün senindir) diyo sonra tüm herkes riddickin önünde eğiliyo.Hasta olduum*!Yönetiiiirr*[signature][hline]Çaydanlık Ve Bardak...Ne kadar kibirli dursa da bardağın önünde eğilir çaydanlık.Öyleyse bu büyüklenme niye?Bu kibir,bu gurur niçin?Mütevazi ol,hatta bir adım bile geçme gurur kapısından.Bardağı insan bunun için öper daima alnından...
Sosyal ağlarda paylaş

film fena diil aslında ama sanki pitch black daha güzeldi.ilk filmde gözüne taktığı koruyucuyu çıkarında apışıp kalan riddick yalnız nedense bu filmde dikkat ederseniz zırt pırt göz bebeklerini gösteriyo ve o kadar da ışıktan rahatsız olmuyo.

bide filden çıkında eve kadar düşünüp durduk arkadaşla kyra oynayan kız başka nerde oynamıştı bi türlü çıkaramadık filan sonra imdb'den baktık Angeldeki Gwen Raiden'miş rahatladım eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
RonaldinhO, 17 Ağustos 2004 10:04 tarihinde demiş ki:''What you kill is yours''(Öldürdüğün senindir) diyo sonra tüm herkes riddickin önünde eğiliyo.

İşte tam orda Padişahım sen çok yaşa diyorlar[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei
Sosyal ağlarda paylaş

Fzoul_Chembryl bilgine:

said:
DA2019, 13 Ağustos 2004 14:12 tarihinde demiş ki:
said:
theKingpin, 13 Ağustos 2004 13:06 tarihinde demiş ki:
Gwen in gerçek adını bilen varmı

Alexa Davalos ;)

said:
theKingpin, 13 Ağustos 2004 17:31 tarihinde demiş ki:

tam olarak kendileri oynamaktadır işte :)
[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

aslinda konusu falan cok guzelmiste yonetmenin acemiligi sanirim adam gibi isleyememis . bir de ilk yarisi cok kopuk kopul gidiyor filmin . daha iyi bir yonetmenle matrix kadar populer olabilecek bir filmmis ama yazik olmus .[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

ilk filmi izledim . hatta bence bundan daha guzeldi . kopuk derkende sahneler arasinda mantikli bir gecis yok . adam tunelde kosuyor kaciyor bir sonraki sahnede alaksiz bir yerde alaksiz adamlarla konusuyor gibi sahneler arasi kopukluktan bahsetmek istedim ama neler vardi oyle hatirlayamadim salladim eheh[signature][hline]You must be silent in front of my famous presence .
Sosyal ağlarda paylaş

Çok kötü bir film.
Gayet klişe.
Önce klişeden kurtarmak için baş kahramanı kötü yapalım demişler, sonra onu da becerememişler senaryo klişe olduğu için baş kahraman ne kadar kötü olarak prezente edilse de etik açıdan iyi şeyler yapıyor doğal olarak bozukluklar çıkıyor bu sefer.
Dialoglara girmeyeceğim bile. Bu kadar basit, bayık, iğrenç line'lar geçmemeli artık filmlerde... Vin Diesel deseniz oyunculuğu gayet kötü zaten.[signature][hline]Kız arkadaşıma mesaj atarım:
-Uyudun mu?
-Hayır sen?
Sosyal ağlarda paylaş

SW de anakin annesini kaybetitği için darkside a kayıyordu
CoR de de kız öldüğpü iin riddick biraz daha iyi bir adam oluyor... ama sonucnda riddick aynı bokun soyu :)
yani gidişatta bir değişme yok

konu klişe değil ama bir çok filmden arak olduğu iin klişe geliyor yani kalkıp rahat 4 film sayabiliriniz nereden arakladıklarına dair

vin diesel'in en güzel rolü odun rolüdür ya da şuursuz aksiyondur

şuursuz aksiyon sevmeyenlere önerilemeyecek bir film

ama bir gerçek var ki...
Vin Diesel'in karizması bitirir[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

said:
huun, 25 Ağustos 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ilk filmi izledim . hatta bence bundan daha guzeldi . kopuk derkende sahneler arasinda mantikli bir gecis yok . adam tunelde kosuyor kaciyor bir sonraki sahnede alaksiz bir yerde alaksiz adamlarla konusuyor gibi sahneler arasi kopukluktan bahsetmek istedim ama neler vardi oyle hatirlayamadim salladim eheh

walla ben iki kere izledim de bir kopukluk göremedim

birinci filmde de aksiyon yoktu yani hıyarsız cacık tadında bir filmdi zadece konu var aksiyon yok.. birici filmden pek tad alamamıştım..[signature][hline]Türkler Orta-Asya'dayken günlük ihtiyaçları için savaşırlarmış;
"-Merveee, baltamı getir. Ekmek almaya gidiyorum"

Kapattık dükkanı
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...