Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlk Türk Mu Online Serverı

ibrahimakgun

Öne çıkan mesajlar

Evet yanlış duymadınız ilk Türk MU Online Serverını açtık.Son günlerde MU Online oynayanların sayısı UO oynayanların sayısını geçti bende bu yüzden bir server kurmaya karar verdim.Ne kadar başarılı oldum bilinemez bunu zaman gösterecek.

Serverın Sitesi : http://darklords.servegame.com

: : Darklords MU Online Shard : :

Admin [GM] Hera

Not : UO Sphere ile ne alakası var dersenizz Forumlarda Mu Online ile ilgili bölüm yoktu bende buraya yazma gereği duydum..

[Bu mesaj arcane tarafından 08 Ağustos 2004 20:48 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj arcane tarafından 13 Ağustos 2004 15:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer bu doğru ise tebrikler citten güzel oyundur mu online Beta sını oynadıydım duvara falan yaslanıyorsun karizma fln yapıyorsun :)

da abartma...

uo dan fazla oyuncusu yok :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
..|....|.....|.....|....|
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
MAFYAMIZA KATILIN ULAYN!!! Kurtlar_Vadisi
Sosyal ağlarda paylaş

sitede download bölümünde var yanlış hatırlamıyorsam

sırf lag var diye oynamıyordum artık BULL kesebilirim :)

oh bea bide beta bittikten sonra paralıya gecicekmisiniz?[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora Llama ve Erutan,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları
Sosyal ağlarda paylaş

site açılmayanzi yüklenmiyor o yüzden :D

bu arada translation da türkçe varmı? yoksa büyük bir zevkle yardım ederim![signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an için Client Lİnklerinde sorun var.Client 97D yada Client97C ile serverımıza girebilirsiniz.Account açımı ile ilgili hiç bir sorun yoktur.En kısa zamanda Darklords Client 97d yi siteye yüklenecek...

Baggio Kafamın istediği yere göre atmadım.Forumlarda takıldığım tek yer UO Sphere bölümü olduğu için oraya atma ğereği duydum.Mu online da bi MMORPG dir.Ama Sitenizde onla ilgili kısım yok.İlgilenirseniz sewinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

site düzeldide

dikkatimi çeken şu oldu...

Users Online: 3/16

16 kişimi girebilecek server'a?[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
:D---:D:D:D--:D
:D---:D---:D--:D
:D:D-:D:D:D-:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

(özel mesaj attım bakarsan sevinirim)

peki kaç kişi kaldıracak 1k 2k? işallah okadar kaldırır[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiden abarmış arkadaşlarımız var 105 level fln :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

Nedir ne değildir ne yapmamız lazım ögretirsen sevinirim.

Mesela oyunu nereden cekicez burada client var 87 mb bunumu cekicez sadece? vs vs

Bu arada bunun türk serveri olduguna ve senin olduguna emin misin. ben tek türkce bir yazı göremedim sitede

[Bu mesaj Tcpip tarafından 04 Ağustos 2004 16:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Web Sayfası Çince den İngilizce Çeviridir.Türkçe kısmı Create Account bölümündedir.Web Sayfasını tamamen türkçeye çevirmek istemiyorum yabancı oyuncularımızda olacak onlar için ingilizce bir sayfa yapmadan şu an için yarı ingilizce yarı türkçe kalacak.Serverım ile ilgili clientleri bu gece upload yapıp doğru linleri vericem.şu an için sadece 97D clienti olanlar girebiliyor.MU online Clientiniz yok ise şu an servera giremezsiniz.Oyunu oynamak için Darklords MU client 97d yi yükleyinceye beklemeniz gerekecek..

[Bu mesaj ibrahimakgun tarafından 04 Ağustos 2004 16:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Filter Hazırlanabilir

Türkçe
Ingilizce

gibi gerçekten cok güzel olur :)[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_
./ ./ ../ ./ ./
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 04 Ağustos 2004 15:42 tarihinde demiş ki:
Eğer bu doğru ise tebrikler citten güzel oyundur mu online Beta sını oynadıydım duvara falan yaslanıyorsun karizma fln yapıyorsun :)

da abartma...

uo dan fazla oyuncusu yok :)

uo dan kastı dandirik free shardlar değil zaten OSI. osi de zaten populerliğini yitirmiş durumda[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

sitedekini dl etmiyorsundur umarım arthur? oyunu?[signature][hline]_o_ _o_ _o_ _o_ _o_|:D---:D:D:D--:D
..|....|.....|.....|....| |:D---:D---:D--:D
./ ./ ../ ./ ./ |:D:D-:D:D:D-:D:D
Tey,Tey,Teyyy..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...