Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Thermaltake PC!

smyrnas

Öne çıkan mesajlar

selamlar

valla artık oyuna falan vakit bulamıyorum ,eylül ayında düğünümde var hiç vakit bulamıycam. zaten yeni işe başladım çogunluk ile dizüstü kullanıyorum ! bu sebeple henüz 1 ay önce oyun vs.. için topladagım canavar gibi bilgisayarımı satıyorum!

İŞLEMCİ : AMD PHENOM II X6 1055T 2.8GHZ

ANAKART : gigabyte 890gpa-ud3h SATA 3 ,USB 3

EKRANKARTI : POWERColOR HD6870 1GB DDR5 256BİT

RAM : KİNGSTON HYPERX 4GB 1600MHZ CL9 1.65V

İŞLEMCİ SOGUTUCU : TherMALTAKE FRİO

KASA : THERMALTAKE ELEMENT V BLACK EDİTİON

GÜÇ KAYNAGI : THERMALTAKE TOUGHPOWER 600W (80 PLUS)

HDD : SEAGATE BARRACUDA 7200 RPM 500GB
SEAGATE BARRACUDA 7200 RPM 250GB

DVD-RW: PHİLİPS 16X DOUBLE LAYER

sanırım şu anki sıfır piyasa değeri 2000TL falan olması lazım zaten toplayalı 1 ay falan oldugu içinde sıfır sayılır:)

fiyat olarak 1700TL istiyorum( şimdi pazarlık payı vardır desem 1750TL yazardım oyuzden kimseyi yormayım 1700TL)

valla kargolama,havale alma cart curtlarından anlamam oyüzden PC i İZMİRDEN olan birine elden tam takır kutusu ile vermek istiyorum .

not: yukarıdaki ürün özelliklerinde kalın yazılmış ürünler faturalı ve garantilidir.

ciddi alıcılı cıkarsa PM atsın TEL vereyim.(msn yok)

Sosyal ağlarda paylaş

dizüstü kullanıyorsun ! bunu da satıyorsun ! ama ne kadar optimistik olmuş ilk mesaj. trink 1750tl verecek adam gider 2500lük pc toplar 3-4 taksit alır.
ayrıca pclere genelde AMD PC, INTEL PC şeklinde işlemciye göre isim takılır thermaltake pc de ilginç olmuş :d
fiyat olarak da 1400-1500e satarsan çok iyi.
donanimhaber.com 'u dene.
Sosyal ağlarda paylaş

bilgisayarın adını thermaltake koydum ondan öle yaptım başlıgı lol :) donanım a ilan verdimde çok abuk mesajlar geliyor yav ugraşılmaz ordaki adamlarla. sahibinden.coma falanda ilan verdim ama cidden çok temiz alet 1500 olabilir aslında çunku masa üstü çok kullanamıyorum artık. 1700-1500 çok sorun degil :)
Sosyal ağlarda paylaş

valla illa satılsın diye bir dedim yok aslında ondan dolayı tek parça halinde satıyorum. acil para ihtiyacım falan olsa zaten hiç düşünmeden parça parça satarım :) daha öncekini pc yenilemek için parça parça satmıştım çabuk gitmişti ama tek parça halinde almak isteyen olursa diye şey ettiydim ben.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...