Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

AKP için çıldırma topiği

nileppezdel

Öne çıkan mesajlar

Elestirmek var "SAKIRTLER PISLIKLER ULKEYI S...TINIZ" demek var.

Tamam artik insanlarin "bardak tasti" durumu yasadigini anliyorum da, aciktan nefret soylemi gerceklestirip insanlari "aptalsiniz siz" diye ayirmak yanlis.

Soylemek istedigim sey -haklisiniz ya da degilsiniz yorumu yapmiyorum- yapici degil bu tutumlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Deacon said:

Tamam artik insanlarin "bardak tasti" durumu yasadigini anliyorum da, aciktan nefret soylemi gerceklestirip insanlari "aptalsiniz siz" diye ayirmak yanlis.

Soylemek istedigim sey -haklisiniz ya da degilsiniz yorumu yapmiyorum- yapici degil bu tutumlar.

şu gidişatın sonu heil tayyip diye meydanlarda bağırmak yalnız farkındamısın bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Aluriel said:

Deacon said:

şu gidişatın sonu heil tayyip diye meydanlarda bağırmak yalnız farkındamısın bilmiyorum

Onemli olan o degil ama. Eger oyle dusunuyorsan, bunu "APTALLAR, SAKIRTLER" diyerek engelleyemezsin. Ben AKP iyi, kotu tartismasi yapmiyorum ki yapmam da hicbir parti icin. Ama gidisattan memnun olmayanlarin gidisati engellemek icin yapici bir tutum izlememesi sasirtiyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...