Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Inanilmaz Olana Inan

sirplayA

Öne çıkan mesajlar

ewt ewt yeni sloganim bu.

Gece yarisina dogru Devvo asiri derecede sinirli bir sekilde 60 k debt almistir :-P ve bir teklif sundum kendisine dedimki; Lord'um gel senin cape gorevinide yapalim, fakat aldigim cevap yine ölürüz oldu.Hala anlamis deil gorev'e Silezya farki ile gideceginden her neyse fazla soze gerek yok;Tabiki bide Aki var :) cesur Scrapper.

[signature][hline]Silezya - Justice
Kahraman - Justice
Kamyon- Justice
Algus Requiem- Justice

[Bu mesaj DA2019 tarafından 17 Eylül 2004 10:41 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Afedersiniz bi bez parçası için 7 defa öldüm, saolsunlar Rikti Guardmanler meleede instant yapıyolar.

Çok güzel oldu ama şimdi resimleri koyucam, öldüğüme değdi yani. :D[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Bu gangaster tipli adam kim? Ne buya resmen villain adam ben seninle ayni takima bile girmem hero olarak bu tipler adamı arkadan bıçaklar. resimlere bakınca bile o hain gülüşü kulaklarımda duyabiliyorum. sonuc olarak iğrenç hiç bişeye benzememiş :D bir screen de ben koyayım eve gidincede yüreği saf ve temiz iyilik timsali pırlanta gibi bir hero neye benzer millet görsün :P[signature][hline]COH :
Razean
Haner
Albay Turka
Paracalnox
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mum_Chamber, 17 Eylül 2004 09:02 tarihinde demiş ki:
eheh ben sg'den konuşmaları dinledim. devvo yok yapmayalım diye tutturduydu galiba. artık bu akşam cidden bir supergroup kurar fantastic 4 gibi dalarsınız herhalde :P
Dostum bak bende yeni bi defender char actim onu kasiyorum aksama level 10 filan olurum oyun'da paslasalim balon'cuyum ben.[signature][hline]Silezya - Justice
Kahraman - Justice
Kamyon- Justice
Algus Requiem- Justice
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplaya-, 17 Eylül 2004 16:35 tarihinde demiş ki:
Ayin laf'i bu rahat oL :)

Hep de nedense bu lafı ölmeden önce duyuyorum.

Bu arada, LORD BRITISH! :

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

said:
sirplaya-, 17 Eylül 2004 16:55 tarihinde demiş ki:
tmm'da ne alaka simdi o resim'le onu anlamis deilim o resimde level 18'dim level 22 mob kesmeye goturdunuz benim yapabilecegim bir sey yok.

Olsun sonuçta Silezya Sigorta işe yaramamış. Neyse ozamanlar SO takmamıştık heallerine, o yüzden çok kabahatli diilsin. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

Böhühühühüh moralim bozuldu..
3 arkadaşım gelicek die söz werdim 1,5 hafta önce kasmayı bıraktım...Şimdi bunlara baktıkça sinirim bozuldu ben daha level 17 yim !

Ayrıca devvo nun koyduğu ss e gülmekten öldüm...
Silezya garantisi =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

Cray abicim nerdesin sen? Arkadaşlarınla beraber yeni char açar, onu kasardın. Gel hadi özlettin kendini.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

Ya devvo bu arada bişey diyicem...
Bi insan bu kadarmı güzel kıyafetler yapar yaw azımın suyu akıyo hll sana...

Benim manita bende kalıyo şu anda onun yanında oynarsam kızar...Pazar günü Ankaraya dönücek sonra bende geri dönerim coh a =)[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
CrayTotem, 17 Eylül 2004 17:40 tarihinde demiş ki:

Bi insan bu kadarmı güzel kıyafetler yapar yaw azımın suyu akıyo hll sana...

Silezya saolsun, çok yardımcı oldu bana dün gece. :)[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

Konuşcağına SSleri koy, "yüreği saf ve temiz iyilik timsali pırlanta gibi bir hero neye benzer millet görsün". :-P[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...