Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Soyle bır sorunum var

Simofle

Öne çıkan mesajlar

Question
Why does Ultima Online slow down after a few minutes and then lock up?

Answer
The UO "sound crash" some players began experiencing after the December 21st, 2001 patch is the result of certain hardware/software configurations corrupting the new streaming audio (MP3) data and gradually causing the system to hang.

Installing the Live!Ware 3.0 software that comes on the installation CDs for SB Live! Cards should fix this problem for you. This software installs a variety of utilities, but the key files are UpDDrv98.exe/UpDDrv95.exe.

If you do not have the CD to download this software from, then please go the following address and download the newest drivers for your specific card.

http://www.americas.creative.com/support/welcome.asp?RD=download

(Please be sure to select the proper Operating System from their driver selection menu.)

If you have been experiencing this frustrating problem, please install the Live!Ware 3.0 software or the drivers at the URL above and let us know how it works for you.

***Note: Do not try to install the Live!Ware 3.0 software or Soundblaster drivers if your machine isn't equipped with a Soundblaster audio adapter.***

bi alakası varmıdırki?[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

işte benim sorunumda bu
başta direk yavaş çalışıp ardından çöküyordu. Bilgisayarın çözünürlüğünü düşürüp,renk kalitesini 16bite düşürdüm. Başta sorun yok gibiydi ama bu seferde her saat başı yavaşlayıp çökmeye başladı..
bakalım bende bi indireyim işe yarayacakmı
Sosyal ağlarda paylaş

Evet arkadaslar,sorunumuz kesın olarak ses kartından dolayı.
Ben ses kartının drıverlarını sıldım su an takır takır calısıyor.Ama sessizde olmazkı bılgısayar.Bu yukarda adı verılen program ıse yaramadı.ama artık sorunumuzun ses den kaynaklandıgını bılıyoruz en azından[hline]Simofle

-.-. --...--. .-.-.-.... ..-..-...-.-....-....-.-...-.... ---.-....--.-..--.-
Sosyal ağlarda paylaş

http://eatech.custhelp.com/cgi-bin/eatech.cfg/php/enduser/std_alp.php?&p_prod_lvl1=1&p_cat_lvl1=66

buradan istediğinizi bulabilirsiniz[hline]karpuz, 30 April 2003 11:46 tarihinde demiş ki:
abi aşmış bişey o cici bebe
-------------------------------------------
Bu aralar ordunuzun arttığını görüyorsanız bilinki ben imzalarda gördüğüm her linke tıklıyorum.E bi zahmet artık
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar Hayırlı Olsun Ben Çözdüm..
Benim Sorunum Ses Kartından Dilmiş..

Eğer Sizde Böyle Olduğunu Düşünüyorsanız Benim Dediğimi Yapın..

1-Özelliklerin Ayarlar Tabında Renkleri 32 Bit ten 16 Bit E Düşürün..

2-Çözünürlüğünüzü Maksimum 1152x864 Yapın..

Makinanıza Bir Restart Çakın ve Doya Doya Oynayın :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Insomnia, 17 May 2003 11:08 tarihinde demiş ki:
Arkadaşlar Hayırlı Olsun Ben Çözdüm..
Benim Sorunum Ses Kartından Dilmiş..

Eğer Sizde Böyle Olduğunu Düşünüyorsanız Benim Dediğimi Yapın..

1-Özelliklerin Ayarlar Tabında Renkleri 32 Bit ten 16 Bit E Düşürün..

2-Çözünürlüğünüzü Maksimum 1152x864 Yapın..

Makinanıza Bir Restart Çakın ve Doya Doya Oynayın :)
Eh gunaydin amca... :)[hline]Hepsi Gercek...!!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...