Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yurtdışından Gelecek Posta

deadwoll

Öne çıkan mesajlar

Şimdi şöyle bir sıkıntım var, Almanya'daki bir okul bana kabul mektubu vs. yolladı postayla ve yaklaşık 20 gün oldu elime geçmedi. (Az önce üniversiteye de da mail attım.)

Ben evde yokken gelmiş olsaydı posta güvenlik haberdar ederdi, o yüzden öyle geldi gitti de diyemiyorum.

Acaba başına ne gelmiş olabilir? Nerede olabilir? Buradaki postahaneye de soracağım yarın ama merak ettim şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Üniversitem bana da yollamıştı, First Class Post ile diplomamı. Tahmin edebileceğiniz üzere PTT eline geçtiği an o posta istediği class olsun; postacı tarafından apartman kapısının altından atılıyor, oraya sığmıyorsa apartman kapısının demirine iliştiriliyor.

edit: tracking number felan da yoktu. O kadar süre içinde kaybolmuş olabilir yalnız, enteresan olarak bu kadar uzun sürmüyor. Gerçi benimki First Classtı ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Ha iyi o zaman, istemiştim adamdan az önceki mailde, varsa yollayıver diye.

Ya işin kıl tarafı bu mailleştiğim adam tam bir idiot sanırım, geçen ay da herife başvuru formlarını yolladım scanleyip; bana mail attı 10dk sonra tamamdır hacı hallediyoruz şimdi diye. 2 gün geçti aradan hayrola dedim, adamın verdiği cevap; "daha başvuru formlarınız elimize geçmedi."
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...