Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Full Album Download Sitesi

RamsesII

Öne çıkan mesajlar

Battaniye.Net'e kayıt olun ve kayıt olduktan sonra sizden kredilerinizi yükseltmenizi istiyecek.Çünkü MP3 çekmek istiyorsanız kredi gerekli.Bunun için ya para ödiyeceksiniz aylık bir kota alacaksınız ya da sponsorlara tıklayacaksınız.[signature][hline]MSN : [email protected]
Radio eXiLe WJ
eXiLe UO Shard Staff Member
| ?Laistragon? | | My Photos |
Sosyal ağlarda paylaş

yalan yok öle bişi. :P mp3 sitelerinin linklerini vermek yasaktı diye hatırlıyorum ben. hatta öküzbaş alyon diye duymuştum.. yanlış mı duymuşum?[signature][hline]The problem with America is stupidity. I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Silthanas, 15 Eylül 2004 11:01 tarihinde demiş ki:
biz de guclerimizi birle$tirerek 1 TB lik ar$ivle site acalim, sonra sinifimizda lider olalim..soru yok sual yok tiklama yok..Direk download. (bkz: Hayvanlar gibi cekmek)

ıhh hayvanlar gibi batmak ...
unutulan bi şeyvar istersen 500 terabayt siten olsun sana finansal olarak koyacak şey server HDD'nin size'i değil , serverin çıkış hızı ve toplam bandwith'i .....
sen tera tera yap , koy kendi dsline .. :) up 4 kbps , bandwith sınırsız .. 3.kişide site down :P[signature][hline]Try to hit me , tempt me, push me, pussies,
I need a good reason to give this trigger a good squeeze...

Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında bir aralar yaptığımız gibi bir dc++ hub kurabiliriz, gayet de iyi olur bu tip mp3ler falan açısından

ama onun için de sonuçta hired'in dediği gibi bir sıkıntı var :D[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...