Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Silezya Harikalar Diyarinda

sirplayA

Öne çıkan mesajlar

Bildiginiz üzere ünüm tum Justice server'ina yayildi.Level 35 kenk'lerim tell den mesaj atti mission var katilirmisin filan :) bende geri ceviremedim ve ilk defa girdigim bi in door mission ama mission demeye bin sait adeta cennet'de gibiydim hayran kaldim bu mission'a buyrun efenim sizde bakin...

İnsallah sizde bole yerleri gorursunuz ne diyim :)[signature][hline]Silezya - Justice
Kahraman - Justice

[Bu mesaj sirplaya- tarafından 13 Eylül 2004 05:07 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

Ve bu forum'un altinda bundan sonraki planlarimi yaziyorum suandan itibaren..

Task Force veya Misson lari ucret karsiligi geliyorum;
Tp= 1000 Papel
Heal Other= 5000 Papel
Resurrection= 7500 Papel
(Teklif etme veresiye dost kalalim olesiye)
Kimse fiyat'lari fazla bulmasin Healer'iz baska turlu yolumuzu bulamiyoruz.Yanliz dikkat ettiyseniz Heal Aura'ya bir ucret talep etmedim ancak ve ancak kendi hits point'im azalirsa yapicam cunku bundan sonra bole vallah.

Hepinizi seviyorum..

Saygilarimla..[signature][hline]Silezya - Justice
Kahraman - Justice

[Bu mesaj sirplaya- tarafından 13 Eylül 2004 05:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Gittiğin yer cennet diil, aksine cehennem denilebilir.

Circle of Thorn'un yeraltındaki şehri Orenbega orası...

Öle de hava atma L35 mob kesiyorum diye. Senin yüzünden debt manyağı oldum dün akşam...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Lord Soth, Knight of the Black Rose
Sosyal ağlarda paylaş

Dün ben de çok keyif aldım. Silezya, sisçi(!), baloncu(!!) müthiş bi ekip oldu valla. bi de keyzar sk aldığı zaman yanına allaa nefis oldu. Başlangıç ve bitiş saatlerini not almıştım buraya yazayın diye ama evde unutmuşum, akşama yazarım.

Bu sefer razean ve ben (hatta aki) düşük levellı kaldık. o yüzden de fazla uzadı tf. Eagle'ın level atlayıp accurasy bonus katması bile EPEY farkettirdi gruba. Bir blaster (dolayısıyla dept kuyusu) olarak hem balon hem sisin içinde olmak inanılmaz keyifli bir duygu hele etraftaki herşey mosmorken :)

Hafta sonuna kadar herkes 1-2 level atlarsa 3 saatte biter bu talos TF. Tek tehlike keyzar'ın 31'i geçmesi ve katılamaması. Keyzarsız keyfi çıkmaz gibi ;)[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sostizm, 13 Eylül 2004 10:30 tarihinde demiş ki:
Başlangıç ve bitiş saatlerini not almıştım buraya yazayın diye ama evde unutmuşum, akşama yazarım.

Başlangıç 19.30, bitiş 02.00... 6.5 Saat yani...[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

Silezya canım kardeşim dün akşam iyiki bir şaka yaptık :)
Senin niyetin ciddiye almak ve bizi sensiz divane başıboş bırakmak ama asla buna izin vermeyiz.
Dün akşam görmedinizmi hem türkçe hem ingilizce saçmaladım. İngilizceyi anlamamış olabilirsin :) tabi ama emin ol dün akşam bayılıyordum uykudan. Senin yüzde 50 zamanında gelen heallerın olmasaydı dept iki katı olurdu... :D
Neyse herkese çok teşekkürler dün bayaa eğlendim...
Her ne kadar benden 8 lvl (25'e 31 Boss) yukari olan moblara vuruşlarım sevgi dolu okşamalardan öteye gidemediysede çok eğlendim...
Teşekkürler P.A.T.I. sizleri seviyorum
Senide Silezya...[signature][hline]COH :
Razean
Haner
Albay Turka
Paracalnox
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KapIKulu, 13 Eylül 2004 10:53 tarihinde demiş ki:

Dün akşam görmedinizmi hem türkçe hem ingilizce saçmaladım.

Abi en son Sacred Force'a: "Do not merry (!). I have merried you musn't." gibi bişiler diyodun. Daha bişi diyemedim yani. :-P

said:
Her ne kadar benden 8 lvl (25'e 31 Boss) yukari olan moblara vuruşlarım sevgi dolu okşamalardan öteye gidemediysede çok eğlendim...

31-25=6 eder abi, sen daha ayılamamışsın. :D

*Edit: Ben ayılamamışım, 31 boss diyomuşsun, pardon. :-)

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 13 Eylül 2004 11:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hani uzun yola giderken şöförün uykusunu dağıtmak için konuşursun ya saçma sapan... Onun gibi nerdeyse klavye üstünde uyuyorum aynı zamanda sacred a da birşeyler yazayım canı çok sıkıldı adamın derken rezil oldum :)
Siz Allahtan özelden yazışmalarımız görmediniz :D Adam konuşmalardan sonra bayıldı...[signature][hline]COH :
Razean
Haner
Albay Turka
Paracalnox
Sosyal ağlarda paylaş

abi o sacred a verdiğin tavsiyeler var ya benim dağılmama neden oldu uykuma bir yarım saat daha dayanabilme şansım oldu, sacred dı da korkuttunuz bir şey yazamaz oldu herkes onu tavsiye ve soru yağmuruna tuttu... ee kim olsa korkar:)
süper eğlenceliydi[signature][hline]try not.
do.
or do not.
there is no try.
Sosyal ağlarda paylaş

Bir şey Silezya arkadaşımızın keyfini kaçırdı ama ne bilemiyoruz. :( Ben şahsım adıma bir kusurum olduysa burdan özür dilerim.[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle silezya yı çok özlüyoruz. ama şurasıda bir gerçekki böyle küsmeler, diyalogsuzluktan doğan problemler, insanları zan altında bırakmalarda asla hoş değil ve biraz çocuksu bir tavır. sonunda bu bir oyun ve herkes haksız olduğunda diğerinden özürdileyebilecek kadar aklıbaşında. Umarım silezya kimseye küsmemiştir ve bu onun süprizlerinden biri olur. Bir bakarız ki silez lvl 50 olarak geri dönmüş :)
Yinede tekrar eğer problem ben isem özür dilerim...[signature][hline]COH :
Razean
Haner
Albay Turka
Paracalnox
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...