Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WTS rogue rift (görülmeye deger)

marvella

Öne çıkan mesajlar

Selam öncelikle herkese , arkadaslar oyunu malum üniversite sıkıntılarindan dolayi birakma karari almis durumdayim karakterimi zamanim olmayacagi icin satmaya karar verdim karakter imperium serverindadir üstü full t2 olup dps seti 800 crit ve 770ap ye kadar kendi bufflari ile cikmaktadir. karakter tank gear a sahip olup bastan assa bütün t2 hatta t3 tank itemlerine sahiptir self buff larla hp si 11k yi gecmekte 172 tougness vs vs. serverin en iyi ikinci rogue tankidir(t1,t2 ve hatta t3 tanklamistir). karakterde 700 plat para bulunmak ile beraber outfitter ve runecrafter meslekleri 300 lenmis ve server first olan recipilere sahiptir ( mage belt ve rogue shoulders yapabiliyor epic) mount a cok önem vermedigim icin goril olarak bilinen ve %90 lık mountu vardir bir cok pet sahibidir yaklasik 50 artifact koleksiyonu yaptiktan snra server first olarak sanctum guard sekline bürünen zımbırtıyı almistir yaklasik olarak 2.5k achievment pointi bulunmaktadir pvp rank nerdeyse 4 olmakla beraber üstünde pvp seti hazir bicimde bulunmaktadir aklima gelen suan icin baska birsey yok eger merak ettiginiz veya sormak istediginiz birsey olursa pm ile cevaplayabilirim.Birde ayni serverda lvl27 cleric de olmasi lazim fiyat olarak aklimda tam bir rakam düsünmedim tekliflere acigim.tesekkürler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...