Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

imdaaak

Mum_Chamber

Öne çıkan mesajlar

yaw ben key satın aldım. iş yerinde update'imi de yaptım güzel güzel. oyuna da girdim bir baktım ama hemen çıkmak zorunda kaldım

sonra eve geldim. dosyaları aktardım falan fıstık işte. neyse besmele çektik, ama ne görüyim, patch yapamıyorum. connecting diyor peygamber demiyor..

portlarla ilgili bir sorun olabilir diye bir mesaj buldum support'ta. güzel güzel portları da açtım (ya da açtığımı sandım) fakat ama lakin, ne yaparsam yapayım oyuna patch yapamıyorum, dolayısıyla oyuna giremiyorum. imdaaak[signature][hline]en ince yerim bileğim..
Sosyal ağlarda paylaş

Bu konuyla ilgili tekrar ayrıntılı konuşmak lazım ama şunu söyleyeyim bu sorun sana veya makinana spesifik birşey değil. hepimiz yaşıyoruz. ben evde updateri bir kez bile doğru dürüst çalıştıramadım. o yüzden yapabileceğin en mantıklı şey ya beklemek (bazı arkadaşlar işe yaradığını söylüyo bende yaramiyo) yada oyunu başka biryerdee update edip eve getirmek. Sonra...
Oyunun update li halini normal olanın üstüne kopyalayın. sonra updateri pass geçin oyun bağlanınca hata verecek client numaranız yanlış diye. o numarayı bir yere kaydedin ve oyunda n çıkın. registry de oyunun kayıdını bulup client numarasını size verilen mesaj daki ile değiştirin ve oyuna girin :)

Bu işin tek kötü tarafı gece 12 de işyerine gidip oyunu update edip tüm dosyaları geri getirmek... Gerçi tüm dosyalara gerek yok aslında http://www.md5summer.org dan çekeceğiniz programla hangi dosyaların değiştiğini tespit edebilirsiniz ama garanti olsun...

Not: oyunu update etmeden client numarasını değiştirmek işe yaramıyor...[signature][hline]COH :
Razean
Haner
Albay Turka
Paracalnox
Sosyal ağlarda paylaş

bende cumadan beri ne şirketten 256 adsl nede evden 128 adsl giremiyorum firewall var/yok bağlantı kes/yeniden dene
3 gün boyunca bazen 1 saat bıraktım updater ama bağlanmıyor[signature][hline]Captain Turk
Justice
Tech Blaster / FIRE!!!
Tonguz
Eclipse - FrF
Ranger/Scout/Rifleman
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...