Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl hızları(yardım)

Grom

Öne çıkan mesajlar

İnternette bu adsl olayını araştırırken şöyle bir şey gördüm:
128/32 (kbps) , 256/64 (kbps)...
Bunu tam anlayamadım. Sanki bana 128 lik adsl aslında 32k modemin yerini tutuyor gibi geldi yoksa tamamen yanlış mı anladım?
Bir de 128 ve 256 lık adsl nin ortalama download hızlarını söylerseniz sevinirim (128 lik ler 256 lığa çevirilicek diye bir şey görmüştüm. Bu olayı da anlatırsanız daha iyi olur)[signature][hline]It Is A Good Day To Die
Sosyal ağlarda paylaş

128/8=16kb
256/8=32kb

bu degerler en fazladır yane max degerlerı 7 ye 8 e de dusebılır ama bu degerlerın ustune cıkamaz
bıde efet 128 ler 256 olcak ama heralde 1 seneyı bulur baslamaları yane seneye bu zamanlar belkı baslar
yane 128 al nası olsa 256 olcak ehgheh saka saka paran warsa 256 al))
bende 128kb war ınsan hayal kırıklıgına ugruo . . .[signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grom, 12 Eylül 2004 23:10 tarihinde demiş ki:
İnternette bu adsl olayını araştırırken şöyle bir şey gördüm:
128/32 (kbps) , 256/64 (kbps)...
Bunu tam anlayamadım. Sanki bana 128 lik adsl aslında 32k modemin yerini tutuyor gibi geldi yoksa tamamen yanlış mı anladım?
...

yanlış anlamışsın
birinci değerler download, ikinciler upload değerleri[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

tabi ki
56k modem ile daha düne kadar bütün oyunları oynayabiliyorduk
128 de idarelik bir bağlantı olabilir, oynanmaz demek doğru değil[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Oynanmaz dediler 256 aldım :)
Eh binevi bana faydası oldu bizimkileri ikna için :)

Buarada herkese tavsiye ederim.bikaç saat içinde dünanın Download'ını yaptım 56kdan sonra öyle geliyor yada :)
Ayda 70 milyona değer yani.[signature][hline]Korax, 27 Ağustos 2004 15:58 tarihinde Brook'a demiş ki:
Dünya ahiret bacım olsun..
Ayda görürsem affetmem.

[spo1=Paticik Halay ekibi]
_o_ _o_ _o_ _o_
..|.....|.....|.....|
./ ./ .../ .../
Tey,Tey,Teyyy..
Soldan Sağa:Paskal,Koraks,Tora ve Llama,Paticiğin Resmi,Tescilli Halaycıları..