Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

özenti metalciler sux

kturumtay

Öne çıkan mesajlar

açılmio site.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

bende buna uyuz oluyorum. kime göre özenti kardeşim ya?

tamam özenti kavramı diye bir şey varda şimdi çıkıp diyosunuz

metallica ve linkin park uzheauh

ben metallica'da seviyorum , linkin park da seviyorum , benny benassi de seviyorum ha şimdi bana da mı özenti diyeceksiniz?

aksine , sırf tek müzik ile kendini sınırlamış insan bir süreden sonra kendini geliştiremez.

herneyse konu sapmasın[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Head, 12 Eylül 2004 20:58 tarihinde demiş ki:

ben metallica'da seviyorum , linkin park da seviyorum , benny benassi de seviyorum ha şimdi bana da mı özenti diyeceksiniz?

aksine , sırf tek müzik ile kendini sınırlamış insan bir süreden sonra kendini geliştiremez.

+95959847641[signature][hline] curious about me ? photos
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Saçma, Ben Elektronik müzikten hoşlanmıyorsam ve Enstrumansız yapılan muzıge saygım yoksa yinede Sırf sevmedıgım ve dınlemedıgım ıcın kendımı gelıstıremeyecekmıyım? Ayrıca Kendını gelıstırmek derken neyı kastettigini anlayabılmış degılım.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:

tamam özenti kavramı diye bir şey varda şimdi çıkıp diyosunuz

metallica ve linkin park uzheauh

herneyse konu sapmasın

Niye tek müzik ile sınırlamak diyorsun? MTV maymunlarını dinlemeyenler kendilerini tek müzikle mi sınırlamış oluyor?[signature][hline]Zegard/Hibernia - Lancelot
Crosby,Stills,Nash & Young
oh yeaah tikkysi: "Fuck you anuna Koyim!"
Sosyal ağlarda paylaş

Demon +1

cmre iyi çeviriayosun sende lafı bakıyorum once oyle demek ıstemedı deyıp sorada e haklı falan dıyosun neyse gırmıcem bu konuya.

Sırf tek tür muzık dınlemek derken kendımden ornek verırsem Rock-Metal tarzı dınlıyorum. Yani bu muzıge saygım oldugu ıcın begendıgım ıcın hosuma gıttıgı ıcın dınlıyorum. Evet diyorumki ensturmansız yapılan muzıge saygım yok kım ne derse desın, yani ben sevmedıgım bıseyı dınlemeyerek pek bısey kaybetmem kendımı gelıstrmek konusunda kaldıki DUp TıS DuP TıS tarzı şeyleri dinleyerek Bİrşey kazanacagımada ınanmıyorum.

Ayrıca daha oncede solemıstım Ben metalciyim diyen adam ozentıdır evet. NEfret ettıgım seylerdende biridir.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

hayir lafi cevirmiyorum black kasamicam zaten sana anlatmaya ok?
adam oyle demek istemedi falan yazmadim yaziyi iyi okursan
DİNLEMEK VE SEVMEMEK FARKLİ ÖNYARGI FARKLIDIR demeye calismis ama kafan basmamış ondan yani daha nasıl tartışmaya girilir seninle bilemiyorum artıkın.
adamada katılıorum ayrıca önyargılı bakan insanlar hiçbi zaman diger alternatiflere sıcak bakmazlar.[signature][hline] curious about me ? photos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cmrownz, 12 Eylül 2004 21:04 tarihinde demiş ki:
black_dmc
head baska muziklere onyargi ile bakmaktan bahsetmis onu dinlememekten degil dinleyip begenmemek farki hic dinlememek farklidir.

said:
BlaCk_DmC, 12 Eylül 2004 21:06 tarihinde demiş ki:
Yoo benım anladıgım dınlememek demıs. Kendını sınırlarsa diyo cunku.

said:
cmrownz, 12 Eylül 2004 21:23 tarihinde demiş ki:
e hakli BAB BEN METALCIYIM BASKA BSI DE DINLEMEM diyen bi adam baska alternatiflere acik degil demektir

Ben bi celıskı goruyorum. Neyse sacma tartısmalara sebebıyet vermekte ıstemıyorum. Muzıkten sapmasın konu.

Dinlememek ve Sevmemek farklı ön yargı farklı demıssın. Sımdı benım ön yargıyla baktıgıma nası emın oldum. Elbette Dinledim o hoslanmadıgım tarz muzıklerı ve bunun sonucunda bı yargıya vardım bu yargıda hoslanmadıgım oldu. Ön yargıyla alakası yok yani verilmiş bi karar var.

Konu orda çakışıyo benım sevmedıgım tarzı gelıp onume alternatıf dıye koyarsan elbette haz etmem.[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 12 Eylül 2004 21:42 tarihinde demiş ki:
said:

Metalciyim diye adam neye özeniyo onu bi acıklarmısın.
Metalciligin özendigi kaynak neresi ?

Metalciyim diyen adam Kendını CoOL gibi gostermeye Calısım evet Ben farklıyım demeye calısıyo ortamlar arasında sankı dıger muzık dınleyenlerle arasında kendını farklıymıs gıbı gostererek ılgı cekmeye calısıyor. Anlatabılmısımdır umarım[signature][hline] The Truth is out There

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...