Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Benzin 4,5 liraya yaklaştı

Loxias

Öne çıkan mesajlar

di said:

2 saat degil, kendi istasyonlarinda 15 dakika full sarj suresi. 2-6 saat olayi kendi evindeki prize takarsan.

Bir de muhtemelen pil degisimi olur istasyonlarda. Sendeki bosu alip dolusunu takiverirler heralde.

Elektrik fiyat olarak super ve Tesla gibi araclarin menzili 400 km'den fazla. Cok guzel bir secenek ama pahali pek tabiki.

Eleketrik en ucuzu ama hybrid'lerin tuketimi de baya uygun. Sehir ici sehir disi farketmeden 4 litrenin altinda kaliyorlar. Ama gelin gorun ki fiyatlari 90bin lira civarinda Turkiye'de. O yuzden fiyat/performans olayinin disinda kaliyorlar biraz.

başlığın ilk sayfalarında Joker'in "elektrikli arabalar çıkacak onlardan alırsınız" gibisinden laflarını gördüm demin..güldürdü beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

Joker said:

yahu hergün metrobüs'ü bende kullanıyorum ve iş çıkışı saatlerinde kullanıyorum. Biraz avantajlı duraklardan bindiğim doğrudur. metrobüs ve durakalrın ufak tefek eksiklikleri olduğuda doğrudur. kusursuz bişey yok hayatta (ben hariç). yavaş yavaş düzelteceklerdir. sizde gördüğünüz çarpıklıkları toplu mail ile bildirin belki dikkate alan olur. e peki bu yoğunluk başka yerlerde olmuyor mu? ingiltere metrosunda 5 metro'nun arka arkaya gelip 1 kişinin binemediğini bilirim. hatta telefonla kaydetmiştim bi kere. yada japonyada milleti metro'nun içine iten görevliler videosunu hatırlatırım. bakın zimbwawe den filan bahsetmiyorum. dünyayı yöneten ülkeler bunlar. o yüzden eleştiri getirin ama yiğidi öldür, hakkını ver.

daha Japonya ile Çin'i ayırdedemeyen adam gelmiş laf anlatmaya çalışıyor. Korelilere, Singapurlulara falan komple Japon diyosun di mi?

http://www.youtube.com/watch?v=iwbPdF5dIgQ

bişimi dedin? duyamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Aket-Atum said:

di said:

2 saat degil, kendi istasyonlarinda 15 dakika full sarj suresi. 2-6 saat olayi kendi evindeki prize takarsan.

Bir de muhtemelen pil degisimi olur istasyonlarda. Sendeki bosu alip dolusunu takiverirler heralde.

Elektrik fiyat olarak super ve Tesla gibi araclarin menzili 400 km'den fazla. Cok guzel bir secenek ama pahali pek tabiki.

Eleketrik en ucuzu ama hybrid'lerin tuketimi de baya uygun. Sehir ici sehir disi farketmeden 4 litrenin altinda kaliyorlar. Ama gelin gorun ki fiyatlari 90bin lira civarinda Turkiye'de. O yuzden fiyat/performans olayinin disinda kaliyorlar biraz.

başlığın ilk sayfalarında Joker'in "elektrikli arabalar çıkacak onlardan alırsınız" gibisinden laflarını gördüm demin..güldürdü beni.

Eleman baslarda komikti de sonradan kabak tadi vermeye basladi epey epey.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...