Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyedeki antrenman bölgeleri...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

Neden? diye soracaksınız,ilk nedenim antrenmanları kesmeden devam ettirme gerekliliğim...
Bulunduğum koordinatların,Alaskadan farkı yok.Bir lastik patlamasında antrenmandan işkenceye dönüş oluyor "-"li soğuklar altında...

[Aranılan nitelikler]
-Minimum yağmur.
-Oldukca sıcak hava.20 dereceden aşağı gece bile düşmeyecek sıcaklık...
-Su kaynakları...Her 20 kmde Su bulma imkaanı...
-Dağlık yada Yoğun yokuşlu arazi
-Eylül-Kasım arası hatta yıl süresi boyunca yüksek sıcaklık...
-Günlüğü uygun şekilde kalacak bir yer
-Çeşitli imkaanlar.

İzmir...
İzmir hakkındaki tek bildiğim şey,10 yıl önce bıdıkken gitmişliğim...Anneannemin kardeşlerinin[benim neyim oluyorsa artık,teyzem mi?] yazlığıydı...
Arkadaş çevrem,yardım alabileceğim kişilerde bol.
Yanlız İzmirin dağlık olup olmadığınıda bilmiyorum...Havasının meteoroloji gözlemlerinde bolca güneşlimi olduğunuda gördüm...

Manisa...
Manisada yıllardan beri tek tük görüştügüm amcamlar ve yakın bir dostum var :P Kalacak yer sorunu olacağını sanmıyorum...

Antalya...
1 kere gittim..Yokuşları fazla gelmedi...En azından,tek bölge,Konyaaltından bol bol tırmanış...

Alanya...
3 defa Gidip gördüğüm bir yer...Şu an ki düşüncelerimle oldukca uyuşuyor.Yardım alacak kimse olmamasına karşın,güzel parkurları ve tırmanışları var...

Mersin...
Yolları kusturacak kadar kötü...Otobüsle gitmek,işkence çekmeye eş değer..Yokuşları güzel.Havası sıcak..

"ERZURUM!"
Evet...
GORE-TEX giysiler,Gore-Tex eldivenler ve tamamen deri kaplama yaparak gidebilme olayı..
Havası REZALET ...Buz tutturuyor,fakat
En mükemmel avantajı: İrtifası...
Orada yapacağım 1 aylık sıkı çalışma,
3 aylık deniz seviyesi normallerindeki çalışmaya eş değer olacak...

...

Şimdilik aklıma bu kadar geldi...Kuzeye çıktıkca donuyorum iliklerime kadar...

Deniz kenarında bir yere gitmem gerek.Büyük dezavantaj olacak çünkü Kandaki değişim rezil olacak...[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

karadenize gel, yaylalara çıkaralım seni, sıcaklık dışında aradığın her şey mevcut, irtifa da var merak etme, senin için birkaç resim koyarım buraya[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

Onuda 2. olarak yazdım :)
Giresunda Askerlik arkadaşım var.Onun yanına gitmeyide istiyorum..
resimlerden şöyle rampalı neler var?
İrtifa var mı irtifa? :)[signature][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

UYARI!:Evcil yaşayanlar için uygun değildir!
Hiç Bitmeyen Özgürlük...Pédalé!
Sosyal ağlarda paylaş

yayla işte sen düşün irtifa var mı yok mu :)
2-3k arası rakıma çıkacaksın, rampa da var iniş çıkış da, istemediğin kadar hem de[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...