Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

WoW oynayamayan arkadaşlara

KoLCu

Öne çıkan mesajlar

buyrun size wow u unutturacak oyun http://www.cyberwar.com/#
ss leride bunlar

NOT: OYUNU DAHA INCELEMEDIM (10 gün trial dir!)SU AN CRONUOS OYNUYORUM ODA BU ADRESTE bu oyun ise beta da suan yani ücretsiz :D www.cronuos.com.my

yok ben baska deniyecen dienlere buyrun baska bi oyun http://www.knightonlineworld.com

daha baskada varda simdilik yeter :D[signature][hline]bY AsPE (ShAMan)
"VARLIGININ NEDENiNi HALA KAVARAYAMADIYSAN VAY HALiNE...."

[Bu mesaj KoLCu tarafından 11 Eylül 2004 10:22 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj KoLCu tarafından 11 Eylül 2004 10:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

SS'lerdeki oyun baya bir traş/thrash duruyo :)
rüyamda wow görürüm onu oynamam valla

ama emek etmişsin koymuşsun yine de sağol oynayan çıkar belki ^__[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 11 Eylül 2004 11:16 tarihinde demiş ki:
SS'lerdeki oyun baya bir traş/thrash duruyo :)
rüyamda wow görürüm onu oynamam valla

ama emek etmişsin koymuşsun yine de sağol oynayan çıkar belki ^__

o zaman 2-3 ay daha rüya görmeye devam et sen
Sosyal ağlarda paylaş

bi de şu var tabi
yukarıdaki gibi oyunları oynayacağıma gider zaten açık olan daoc acountuma oynarım yani, ya da beta client ile millet sağda solda bi ton sunucu açmış wow için orda oynarım, burda kimin rüya gördüğünü bilmem anlatabiliyor muyum :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 11 Eylül 2004 11:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BlackRose, 11 Eylül 2004 11:50 tarihinde demiş ki:
bi de şu var tabi
yukarıdaki gibi oyunları oynayacağıma gider zaten açık olan daoc acountuma oynarım yani, ya da beta client ile millet sağda solda bi ton sunucu açmış wow için orda oynarım, burda kimin rüya gördüğünü bilmem anlatabiliyor muyum :)

eger bildin varsa aç1k beta client wow için bizede söylede hepimiz uyanal1m
Sosyal ağlarda paylaş

said:
KoLCu, 11 Eylül 2004 11:55 tarihinde demiş ki:
said:
BlackRose, 11 Eylül 2004 11:50 tarihinde demiş ki:
bi de şu var tabi
yukarıdaki gibi oyunları oynayacağıma gider zaten açık olan daoc acountuma oynarım yani, ya da beta client ile millet sağda solda bi ton sunucu açmış wow için orda oynarım, burda kimin rüya gördüğünü bilmem anlatabiliyor muyum :)

eger bildin varsa aç1k beta client wow için bizede söylede hepimiz uyanal1m

valla bildiğim kadarıyla herkes uyanık
forumda arama opsiyonunu kullanırsan betayı offical ve unofficial olarak oynayanları ve nasıl oynadıklarını da öğrenebilirsin, o yüzden herkes zaten nerdeyse uyanık gibi, sen uyuyosun diyebilirim :)[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

kolcu , aslanım benim , zaten blackrose 10 gündür wow oynuyo aslanım benim biraz oku forumları biz sana bişey demiyoruz sadece bu oyunların wow açlığını bırak gidermeyi yanına bile yaklaşamaz diyoruz niye büyüttün anlamadım yok eğer bu oyunların kodlarını sen yazdıysan o ayrı :D diğer ikisini bilmem ama knightonline güzel sayılabilecek bir oyun tabi oyunda quest falan olsaydı belki wowun 10 da biri olurdu ama ben o oyunda lvl 35 e gelene kadar sadece 2 quest yapmıştım başka yoktu ueaheuaeha yani oynancak oyun değil zaten sırf eğlence olsun diye oynamıştık o oyunu da baya kalabalık bi grup

[Bu mesaj ucunbiri tarafından 11 Eylül 2004 12:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim büyüttügüm felan yok forumlar1 da okudum zaten... ama yazd1klar1n1z1 url ve unoffical sayfalr1n hepsi çoktan ya banlanm1s yada kapat1lm1s sayfalar onun icin su anda bulamd1m hicbiryer .. zaten ben bu oyunlar1 oynay1n sallay1n warcrafti demedim ki su anl1k yoksa isiniz bossan1z bak1n guzeller dedim ....olay bundan ibaret...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ucunbiri, 11 Eylül 2004 13:42 tarihinde demiş ki:
ewt kolcu kusura bakma biz de yanlış anladık sanırım ama ben wow yemeği için önceden ara sıcak veya iştah açıcı yemek yerine wow gibi bi ordövr için oruç tutmaya karar verdim euhauehae

+1 diyebilirim..[signature][hline] __«³¹®¤R_e¤³_X¤³¹x¯²-»__
|||||Yapim aşamasında|||||

Sosyal ağlarda paylaş

evet yanlış anlamışız kusura bakma
zaten dedim ben başta yine de oynayan olur sağol diye :)

bitli baklanın kör alıcısı olurmuş[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...