Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Devil's Double (2011)

Laorx

Öne çıkan mesajlar

http://filmonic.com/wp-content/uploads/2011/04/devils-double-header.jpg

Irak İşgali öncesi Saddam Hüseyin'in oğlu Uday için ülke onlara hizmet eden bir oyun bahçesi gibidir, para ve şöhret ona her kapıyı açmaktadır. Her istediğini yapmaya alışmış Uday, saraydaki muhafızlardan Latif Yahya'dan kendisinin dublorü olmasını ister. Latif bunu ya kabul edecek ya da ailesi katledilecektir. Zorunlu olarak Uday'ın yerine geçen Latif, gün geçtikçe ülkedeki sistemin korkunçluğunu ve yozluğuna tanık olur.

http://www.youtube.com/watch?v=auE1FAGP1Kc
Sosyal ağlarda paylaş

• 5 ay sonra ...
şimdi geldim sinemadan, çok güzel bir film

çok hızlı işleniyor, bazen iki sahne arası çok kopuk oluyor ve bu da dikkat dağınıklığına sebep oluyor. Bunun dışında film kendini garip bir şekilde seyirciye bağlıyor ve zaman nasıl geçiyor anlamıyorsun.

Hani herşeyi bir kenara bıraktım, Dominic Cooper'ın kusursuz oyunculuğu için bile şu film izlenmelidir. Tek kelime ile kusursuz ki hem Uday'ı hemde Latif'i canlandırıyor. Filmin büyük kısmında bu iki karakter ekranda ve iki karakteri de olağanüstü oynuyor. Uday'ın o psikopat halini ve Latif'in o teslim olmaz duruşu falan... Hani karakter arasındaki geçişler falan filan,

Hani ben film boyunca Latif'i onun oynadığını biliyordum fakat Uday'ı başka bir adamı bulmuşlar gibi hissettim, daha önceden araştırıp gitmediğimden ötürü de bilmiyordum. O kadar iyiydi iki karakterin arasındaki oyunculuk,

Howard Stark'ı oynamasıyla birlikte iyice kafamda oluştu, yeni nesil Robert Downey Jr. bu adamdır. Az çok kendisini tanıyordum ama şu film ile artık sürekli takip edeceğim ve filmlerini kaçırmayacağım bir aktör olmuştur kendisi,

Onun dışında güzel film işte, dominic cooper için gidin mutlaka görün, kaçırmayın. Olmadı netten indirin pişman olmazsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...