Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Size Bir Destek

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar, görüyorumki herkes bir oyun sunucusu olsada oynasak diyor(herhangi bir oyun için)
Şimdi ben ve bir kaç kafadar arkadaşım olursa çok ufağından online gaming'e girişeceğiz. Türkiyede sunucusu olmayan oyunlar için..

Gelelim konumuza, biziz daha önümüzde bir süreç var. Eğer bir kaç kişi aranızda toplanırsanız ve bana özelden iletişime geçerseniz, 1 günlük falan o oyunun sunucusunu açabilirim. Böylece hem online gaming'e girişene kadar oyunlar ve sunucudaki performansı konusunda daha fiziksel veriler elime geçmiş olur. Hemde o anlık sizin oyun ihtiyacınız giderilmiş olur.. Mesela unreal tournament..

Şimdi önemli olan, o bahsedilen oyunun server dosyalrını nereden indirebileceğimi bana söylemeniz. (kazaa torrent veya bit ftp)
Bana gerekli linkler ve bilgilerle gelirseniz açarım.

Bu sadece bir öneri..[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.....
Radyo Anadolurock
Sosyal ağlarda paylaş

oyun v1.1 olsun

2 sunucu lazım
1 free for all
1 duel
2 sunucu olanağı yoksa duel olsun
harita olarak da bespin streets olsun (FFA için ise rift sanctuary)
force disabled
lightsaber only
yanlız sunucu da şu komutları aktif hale getirmek lazım, dedicated da nasıl oluyor bilmem de normalde sadece konsolu açıp yazıyorsun
forcetoggle 1
forcetoggle 15
forcetoggle 16

oynayacak kişi çok rahat bulursun, sırf paticikden bile sunucuyu tıka basa doldurmak için yeterli oyuncu sayısı çıkar diye düşünüyorum[signature][hline]It seems funny to me
How fucked things can be
Everytime I get ahead
I feel more dead

[Bu mesaj arcane tarafından 11 Eylül 2004 13:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben katılırımda kurulacaksa söyleyin yükleyip patchleyeyim :)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''

[Bu mesaj Ardeth tarafından 11 Eylül 2004 13:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

212.98.241.78:29070
Duel açtım
16 kişi sınırı var
lightsaber only
forcetoggle ları ole yaptım
force disbled olayınıda yaptım

Yanlız haritayı nası yapıcam anlamadım. Server açık bi deneyin..

map mp/ffa1

diye bişi var conf dosyasında.. bunu nasıl yapmalıyım?[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.....
Radyo Anadolurock
Sosyal ağlarda paylaş

Bizim şu an çok fazla hattımız var.. Fakat, makine sorunumuz var. Yeni rack kiralarsak online gaminge tam olarak girişicez. Hatta sorunumuz yok hiç bir şekilde..
Eğer bir makine kaldırırsa şu an ut'yi onuda bu makinede açabilirim. Zaten kaç sunucuya kadar kaldırabilecek gormemde lazım..[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste.....
Radyo Anadolurock
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...