Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sansli masa

senko

Öne çıkan mesajlar

yalniz harbiden oyle kufur edilmez yani.. uzun sureli iliskilerde de kufur varsa saygi yok demektir, cok uzamaz o iliski ben size soyliyim :D

cetintas gibi olmasada esimle 3 senedir evliyim, e oncesinde de bi 3 sene ekle 6 senede bir kere aptal demeyi birak hakarete girecek sekilde yermemisimdir kendisini...

eskilerin bi lafi vardir, "gem'i aziya almak" diye.. bu herifin yaptigi da bu isin daniskasidir..

ayiptir..
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten kız adamın huyunu biliyor. Kıza böyle böyle yapacaksın dediklerinde kız, en baştan mesajı vermiş
"ay adam beni öldürür"

Tipik bir İstanbul florya, acıbademi ataşehir, bahçeşehir vs ilişkisi. Kız güzel çocuk tipsiz ama belli ki paralı ve sert bi tip. Yer yer modern ama kızın ağzını yüzünü s... kadar erkek ve geleneklerinden ödün vermeyen biri. Bilmiyorum ben mi çok dikkat ediyorum da İstanbul'da saydığım semtlerde bu eksende dönen ilişkileri bulmak çok kolay. Çok sık rastlıyorum ben.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Gençler,toramanlar,yurdumun gelecek ümitleri...
12 senedir evliyim 6 buçuk sene çıktığım kız arkadaşımla.Yani hadi yarımı atayım,18 senedir birlikteyim eşimle.Ben ki küfür etmeyi sek rakının yanına peynir-kavun kadar seven bir adamım, henüz eşime "saçmalama,manyak mısın,geri zekalı" ve türevi hakaret sözleri haricinde küfür etmedim.Hee,ben örnek adamım demek istemiyorum ama bir erkek, bir kadınla ve hele ki aynı evi,aynı yatağı paylaştığı bir kadınla konuşurken ADAM OLMALI,hayvanlık yaparsa tabi ki hayvan diyeceğiz.

Yoksa orada o kadının yaptıklarından dolayı tutup o laflar edilmez.En çok çeker gidersin?Ne demek a....k.....?Koyduğundan şüphen mi var ki böyle küfür ediyorsun hayvan demek isterdim o herif karşımda olsa...

Ulan niye bu kadar hırslandıysam ben de anlamadım,neyse gençler,budur diyeceklerim.

helal olsun çetin abi! herkes keşke senin gibi kibar olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

adam garipsemis iste, ambale olmus birden doktora gidelimmi falan da diyo yazik sdfh

bi de bi ara HADI YEMEGINDEN YE BAK BEN DE YIYORUM falan diyo kiz aglamaya baslayinca, orda yikildim.
ayi ama icinde ürkek bir ceylan var ahaha

ahahaha asil sey var ya yemek yerken
hadi bak guluyorum egleniyorum fln diyor
puhahahusfhuasfa
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

beğenmedim

edit: bu arada yabancı programdan çökmüşler konsepti

Halen bir program yapılırken konsept hazırlayan şirketerden bu konseptlerin satın alındığını(Genellikle hollanda) bilmiyosunuz dimi?

Halen biz biyerimizden uyduran bi milletiz sanıyosunuz bu konuda. İzleyip izleyip yapıyoruz sanıyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...