Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Slovenyadanmış.

Delicatessen

Öne çıkan mesajlar

Griswold said:

O bizon otlu vodka neyle gider, güzel midir nasıldır?
irin getirdiydi de kimse yüzüne bakmıyor garibimin, içelim bitsin. Otunu da salataya yanlarız.

mükemmel ötesi bir içki o. direk öyle içiyosun sek. doldur bardağa iç. arkadaşların dediğine göre de bitince şişe kendin vodka koyup bekletiyomuşsun. bi kaç güne tadı aynı oluyormuş. ama ben denemedim. içtim sadece.
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

irin getirdiydi de kimse yüzüne bakmıyor garibimin, içelim bitsin. Otunu da salataya yanlarız.

Harika bi içki. Geçen yaz ondan 10 tane bitirdik Brükselde.
Tadı yavan felan değil yani. Su gibi gidiyoda, o otun tadını da sonradan alıyosun. Tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

Griswold said:

mükemmel ötesi bir içki o. direk öyle içiyosun sek. doldur bardağa iç. arkadaşların dediğine göre de bitince şişe kendin vodka koyup bekletiyomuşsun. bi kaç güne tadı aynı oluyormuş. ama ben denemedim. içtim sadece.

ahahha tam türk işi,ot boşa gitmesin sdf. elma suyuyla güzel oluyor zubrowka.ama karıstırmayacaksın. polişler de öyle içiyor hatta ya sek ya da işte bi' shot bi' elma suyu.

neyse su armutlu seyin biberlisinden içmiştim ben.acı biberliydi bi' de.ağız kırıcıydı,ama armutu güzel olur heralde.

ps: slovenyada görmedim ukraynadan getirmişti bi' arkadaş
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...