Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

11 Eylül Paticik Taksim- Tophane Buluşması

Prawler

Öne çıkan mesajlar

said:
Prawler, ilk sayfada o kadar güzel söylemiş ki dayanamadım:
o saatte sabah 8 de işe gitmiş olan ve öğlen yemek tatiline çıkan insanlar var
üşenmeyin, gelin gelcekseniz bence çok erken değil karşıdan gelecek insanalrı da düşünürsek

bütün topii okumadım sorry ama kardeşim ben de bunlardan biriyim...
*!duygulanır*[signature][hline]Mübarek Sazan - given by BabacumMostors

AR-GE (araştırma geliştirme)
Sosyal ağlarda paylaş

Olm bırak buluşmayı akşam konser var . hatun var. karı kız var kaçırma tam senlik..[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste..
[Bu mesaj nedanko tarafından bi zamanlar değiştirilmiş.] [Önemli olan o değilde, mesajlarda boyle fazladan bir satır istemiyorsanız önizleme yasası çıkarılsın..]
Sosyal ağlarda paylaş

mor ve ötesi.. ben gidemicem nick cave salağı yüzünden.. o yüzden gidebilirsin.

ps: hani diodun ya senle hiç bir yere gitmem. hatunlar hep sana bakıyo bana bakmıyo. o yüzden yani..[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste..
[Bu mesaj nedanko tarafından bi zamanlar değiştirilmiş.] [Önemli olan o değilde, mesajlarda boyle fazladan bir satır istemiyorsanız önizleme yasası çıkarılsın..]
Sosyal ağlarda paylaş

Euheue..
Olm benimde yok. Ben üstüne rahatsızım. Yatalak oldum. Feciyim..[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste..
Sosyal ağlarda paylaş

pazar zar zor arkadaşları topladım go-kart a gidicem yarın gelicektim ama param yok artık pazara lazım :P yokluğumdan bişey kaybetmezsiniz zaten hehe. ha olur ki pazar günü gokart yalan olursa topluca dalıyoruz bana yardım edecekler ulaşsınlar :P[signature][hline]hasretinden prangalar eskittim..
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Prawler
Açıklama yapmak zorunda değilim kimseye topiği açmış olsam bile gene de kusura bakmayın ben gelemeyeceğim.
Benim için bazı şeyler bu buluşmadan ve paticikten çok daha önemli
Neyse eyvallah.
[signature][hline]Haksızlıgın Önünde Eğilmeyin ;
Eğer Haksızlığın Önünde Eğilirseniz....
Hakkınızla Birlikte Şerefinizide Kaybedersiniz.!!
Cray Totem/sNaKe
www.sanaldizin.com

[Bu mesaj CrayTotem tarafından 11 Eylül 2004 08:03 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...