Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık Wii + Wii Fit + Extralar

sharky

Öne çıkan mesajlar

Selam,

Wii mizi satıyoruz.

* Wii
* Wii fit
* 2 adet WiiRemote
* 2 adet Nunchuck
* Orjinal GH Metallica Gitarı
* 8-9 adet orjinal oyun
( GH Metallica, GH World Tour, Wii Fit Plus, Wii Fit, Call of Duty Modern Warfare Reflex Edition, etc. etc. )
* Su anda kendisi soft mode da kirilmis halde, yani USB diski takarak ( ki benim su anda kullandigimi da veriyorum icinde 8-9 oyun var ), internetten ISO download ettirip oynayabiliyorsunuz (blackopsu böyle oynuyorum merak edenlere). Soft mode oldugu icin, system update yaptığınızda problemsiz orjinal sürüme ulaşıyorsunuz. PSP Cracklerdeki mantık.
* Wii ile birlikte gelmeyen, daha güzel görüntü sağlayan bir kablodan almıştım onu da veriyoruz. Bulanıklığı falan gideriyor.

750 TL diyorum. Dün Wii 'nin sıfır fiyatına baktım 600 TL idi. Tabii Ebay v.s. oralardan bakmadım, belki daha ucuza vardır. Netekim benim fiyatım budur.

Gönderimi kargo ile yapabilirim, ya da Istanbul içindeyseniz elden de verebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Wii + Wii Fit ve oyunlar satildi. Gerci Call of Duty Reflex Edition 'u almak istemeyebilir belki satin alan. Dolayisi ile onu satabilirim.

Netekim su anda ;

* Guitar Hero Metallica
* Guitar Hero World Tour
* Guitar Hero Metallica Orjinal Gitari

ni 150 TL ye birakiyorum.

Isteyenlere duyurulur.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...

Selam,

Yine benzer bir konfigurasyon.

* Wii + Wii Fit + 2 Nunchuck + 2 WiiRemote + Tabanca aparatı
+ Ek görüntü kablosu ( daha netleştirmek için )
+ Wii Softmode olarak kırılmış durumda, yani ister internete bağlayıp Orjinal Update yaparsınız, isterseniz ISO ları indirip indirip oynarsınız.
+ Softmode da oyun çalıştırılabilmesi için USB Disk ( 100-150 GB idi galiba ), 4 GB lık SD kart.
+ Softmode da 4-5 oyun var.

Toplam : 400 TL
İstanbul içine elden teslim edebilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...