Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

daha fotoğrafı yok hacı

elikanliadam

Öne çıkan mesajlar

aslında nereye açılır bu konu bilemedim ama sonunda sinir olmakla beraber kahkaha patlatmama yol açtığı için biraz da siz eğlenin diye buraya açtım.

facebook hesabımdan profil fotoğraflarıma girmemle beraber bu yazıyla karşılaştım. ayrıca albümlerin arasında içi boş olan profil fotoğrafları dosyası oluşturulmuş durumda. internetten araştırınca pek çok kişide de ve birkaç arkadaşımda da aynı sorunun olduğunu gördüm. herkes bunun bir inci marifeti olduğu konusunda hemfikir. işte bu da böyle bir anım :/ ne yapmalı bu konuda bir fikriniz varsa danışmak da isterim ayrıca :)

Sosyal ağlarda paylaş

welcome to internet.

hiçbişi yapamazsın arkadaşım. bu çeviri olayını suistimal etti inci. yani sen istersen doğrusunu yazdır oraya çeviri uygulamasından ama onun oy alması lazım. yani o gördüğün "daha fotoğraf yok hacı" yazısından daha fazla oy alması lazım..

cok üşendim valla anla şu üstteki paragrafı yazamam uzun uuzn.
Sosyal ağlarda paylaş

şöyle ki aslında profil fotosu albümünde bir dolu fotoğraf var ama ayrıca içi boş bir profil fotosu dosyası var. profil fotoma tıklayınca direk bu çıkıyor. alternatif olan boş dosya hiçbir şekilde silinmiyor. yani böyle abidik kubidik bir durum söz konusu. sadece çeviri saçmalaması olduğunu sanmıyorum :/
Sosyal ağlarda paylaş

hea ben soruyu okumadım aslında pek sadece fotoyu gördüm yorum yaptım.

bugda kalmış hesabın herkesde oluyo bu.
ve bunun çözümü genelde yeni bir facebook açmak oluyor.

bi dondur hesabını tekrar aç falan olursa olur olmazsa gg.

yedek al, yeni hesap aç, oraya aktar eski bilgileri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...