Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

444 0 375

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

Arayip adsl şifremi öğrenmek istediğim zaman, kullanıcı adımı veriyor şifre vermiyor. Sora adslci ablayla konuştum şifre kısmınız boş diyo siz ekleyin dedim adslci abla bekleyin hata kaydınız hala açık dedi (saat 2'den beri.).

Uzun değil ama gene de özet geç piç versiyonu: Ben şifre koyma işini telefondan halledebilir miyim?
Sosyal ağlarda paylaş

aynisi arkadasima oldu gecen hafta.

ADSL Kullanıcı adı şifresini hiç ellemediği halde (6-7 yıldır adam modeme dokunmamiş bile) bi anda sifre hatasi aldı.

Sonra 444 0 375'i aradı şifresini sordu. Kimlik dogruladı cagri merkezi falan. Tam solicekken sifresini id'sinin sistemde boş geldigini gordu cagri merkezindeki eleman.

Ardından bir ariza kaydı açtı. 1 saat sonra tekrar aradık. ayni işlemleri tekrar ettik. Bu sefer de cagri merkezi "sizin baska bir konuyla alakalı bi arıza kaydınız var, 1 saat önce açtırmışsınız. O kayıt sonuçlanmadan baska kayit acamiyoruz" dediler.

Arkadasim 1 hafta bekledi bi ADSL sifresi için.

geçmiş olsun.

O degilde TTnet cok leş. Öyle böyle değil yani. Cagri merkezleri cok yalan. Ben o cagri merkezinde calisan arkadaslarin onunde bi bilgisayar olduguna falan inanmıyorum. bi netaş telefon bi de soleyeceklerinin scripti vardir.

Bugün adamlar beni ariyor. Önce bi karşılama anonsu, ardından bekleme muzigi.

LAN sen beni aradin? ne diye bekletiyosun. Tam komediler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...