Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

15 TL'lik Paypal hediye çeki 3 TL'ye

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

öyleymiş
"dhguy" said:

BÜYÜK UYARI ! PAYPALIN TÜRKİYE HAREKATINDAN SONRA ARTIK PAYPAL BAKİYESİ ALIŞVERİŞLERDE KULLANIMIYORSUNUZ (YURTDIŞINDAKİ ALIŞVERİŞLER/DEALEXTREME STEAM VB.) KREDİ KARTINDAN ÇEKİYOR Y.DIŞI ALIŞVERİLERİNDE BAKİYEYİ SADECE TÜRKİYEDEKİ HESABI BULUNAN MAĞAZALAR VE KULLANICILARDA KULLANABİLİRSİNİZ

bu çok doğru arkadaşlar paypal 1 ay önce paypal bakiyesinden yurtdışı alışverişleri yaskladı. ona göre alın. yurtdışından paypalle sık alışveriş yapan birisi olarak söylüyorum. direkt kartınızdan çekiyor. ona göre yurt dışından birşey alacağım zannedip almayın 3 lira da olsa cebinize yazık
Sosyal ağlarda paylaş

abi yazdım yukarıda okusanıza paypal'ın son ayarlarıyla türkiye'den dışarıya gift parası kullanılamıyor direkt kk'dan çekiyor(muş), sadece türkiye hesapları arasında gönderilebiliyor.

belli ki bu nedenle böyle bir şey yapabiliyorlar yoksa 3 tl verip 15 tl almak çok saçma
Sosyal ağlarda paylaş

kod geldi, önce trendmicro siteyi engelledi sonra comodosecure dns sonra yine trendmicro. hepsini aşıp yazayım dedim bu sefer de tckimlik no istedi. bu kadar güvenilmez iken tckimlik no yu da istemesi kıllandırdı. isteyen varsa kodu verebilirim. muhtemelen kullanmayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...