Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars: Episode 7-8-9! (wtf?)

Coldwind

Öne çıkan mesajlar

gelmesini neden bu kadar negatif bakıyorsunuz ? Gerçi bir starwars hayranı olarak insan birazda korkuyor her seri gibi starwars serisinin mahvolcağını ihtimalini düşündükçe...[signature][hline]Cehennem sadece bir kelime, gercek ise cok daha kötü...
Delidumrul ve Zibidi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Seriyi berbat etmedikleri sürece benim icin sorun yok hatta sevinirim boyle bir sey olursa =)Heralde büyük ihtimalle luke in dark side e gecip geri dondugu kisimi anlatir(Dh comicleri)veya mara jade in maceralarida fena olmazdi =P[signature][hline]Cehaiy Djartes(Eclipse)
Master Bounty Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

he yaw star trek in seni var ? en az star wars kadar iyi bir seri onun kadar tutulmasada en iyilerin arasındadır uzak diyarlarda geçmeyen bizim dünyamızın gelecekti halini güzelce kurgulamış iyi bir seri
star wars da iyi bir şeyler olacaksa devam edilebilir bunda kötü bir şey yok aynı ekip devam eder ama star wars star trek gibi değil st de bilinmiyene doğru bir yolculuk yapılıyor sw da ise ne olacağı biliniyor tabi konusunda bir değişiklik olmazsa olursada iyi olur illaki aslı karakterle alakası olacak die bişiy yok başka bir yerde başka kişilerle olabilir[signature][hline]HisarOyun.Com
CeyhunAlyeşil
Sosyal ağlarda paylaş

Starwars fanı olan biri olarak lucas amca tarafında yine sömürüldüğümü belirterek lafa başlıyorum (starwars Trilogy dvd setinin ımsarladımda) :)

Episode 7,8,9'un çekiliceğini lucas bizzat yalanlıyor ama inanmayın episode 1,2,3'üde çekmiycem falan demişti çekti üç kağatçı :) aslında 3 çekiyorda anlayın işte.
Sosyal ağlarda paylaş

gelsin tabi ya
bole uzerinde spekulasyon yapicak film cok olmuo
ep 3 geldikten sonra pek bise kalmicak bakicak, anca cizgi roman uyarlamalari buna yakin bi heyecan yaratir o kadar ..

ayrica para hede hodo diosunuz da mel gibson passion i pazarlayarak ve 5 inch lik civi yi kolye yapip satarak para kazanacagina lucas in action figure satarak para kazanmasini tercih ederim.

[Bu mesaj Dralnu tarafından 11 Eylül 2004 00:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hadi çıktı dielim, senaryo nasıl olucak ben onu merak ediyorum. hazırda senaryo olduğu iddia ediliyo da bu senaryo expanded universe le uyuşuyo mu bakalım? uyuşmuyosa zaten sw ewreni para hırsıyla ölmüş demektir. ama george lucas ın böle bişe yapıcağına inanmıyorum inanmak da istemiyorum. çünkü ilkelerinden wazgeçmiş olur, bu zamana kadar expanded universe le filmlerin çakışmasına izin wermedi. filmler eğer yapılırsa böle bi çakışmanın olmamasını umuyorum[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

her nekadar bı fan olaaarak gormek ıstesekte kotu olabılırı bence efsaneler kalmalı

[spo1=tahmini konu]büyük ihtimalle luke'un dark side geçmesiyle alakalı oalcaktır filmler çıkarsa... luke'un bir sevgili bulup dark a geçip dönme olayı var[/spo][signature][hline]a.k.a. Duxus
---------
Koşuuun, uçurum var; koşun laaan uçurumaaa...
---------
Seni yeteri kadar hatırlayamadık, ama unutmayacağız ruhun şâd olsun, Huysuz İhtiyar..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...