Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hoşlanıyorum ama kimi ?

Pluton

Öne çıkan mesajlar

böyle durumlar iyi ya.etrafındaki gereksizleri gormus oluyorsun.şimdi sen adamın sevgilisinin gönlünü kapmışsın.ben burda erkekte suç bulmuyorum.kız tarafının niyeti olmasa sen tıpış tıpış arkana bakamadan yolu çoktan almıstın.

ama herifin yapacagı tek şey seni bulup dövecek kızada yol vericek.sizde kızla,kız seni başkası için bırakıncaya kadar mutlu mesut yaşıcaksınız.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Pluton said:

vaniLLe said:
yoktur ama olamayacagi anlamina da gelmiyor.
mallikla alakasi yok valla, kiz anasinin gözüyse yapar.
sen de uyursun =P

Yapcak bişey yok o zaman ya nasıl yapsak ki

bisi yapmicaksin, o risk hep var, her iliskide var.
o riske girmeye degebilcek bir hatun mu
, degil mi ona göre karar verirsin zaten.

Evet evet tamamen katılıyorum sanki bunun riski var şunun yok mu? Doğru Nil şuan rahatladım bak.

Buna değecek hatun mu? Evet bana göre hatta EVET!
Sosyal ağlarda paylaş

Pluton said:

Nil sen şimdi böle telefon konuşmaları, oturup bissürü sohbet etmeler hatta ve hatta aile içinde ki kavgaları bile bana anlatıyorsa bişiler var mıdır diyosun ne diyosun ?

Birde mesela sevgilisiyle benim yanımda konuşuyor ona ayar oluyorum

olmayabilir =) sadece bunlardan yola cikarak ''Benden hoslaniyo'' demek yanlis olur.
mesela seni arayan o mu? ilk adimi o mu atiyor hep?
bir de sevgilisini kötülüyor mu sana, iste yok söle anlasamiyoruz gibi sorunlarini dile getiriyo mu?
böyle ufak detaylardan yola cikarak anlayabilirsin.

o yüzden gaza gelme hemen.
sadece arkadasca da yaklasiyor olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

yanlız araştırmaya göre tutku cinayetlerinin %83ü askerden dönülen hafta işleniyor.uyarayım şimdiden

Demirden korksak trene binmezdik!

barnacle said:

gay olmadığını açık bir şekilde belirttiysen, net yazıyor. git gide sevgilisinin yerine koymuş seni işte. successful meriç is successful.

Beni sevgilisinin yerine koyamaz çünkü sevgilisiyle çok farklı dünyaların apayrı insanlarıyız

barnacle said:

bu başlık niye garbıçta lan?? kişiselde sanıyorum :(

Aşağıda ki alıntının ilk cümlesi.

Bella said:

muhabbetini seviyodur belki.
her sizle konuşan kız size yazmıyodur.

Bella tamam anladık karşısın !?! Hay sana o yanlış mail gönderen üniversitenin taaaa
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

Pluton said:

Nil sen şimdi böle telefon konuşmaları, oturup bissürü sohbet etmeler hatta ve hatta aile içinde ki kavgaları bile bana anlatıyorsa bişiler var mıdır diyosun ne diyosun ?

Birde mesela sevgilisiyle benim yanımda konuşuyor ona ayar oluyorum

olmayabilir =) sadece bunlardan yola cikarak ''Benden hoslaniyo'' demek yanlis olur.
mesela seni arayan o mu? ilk adimi o mu atiyor hep?
bir de sevgilisini kötülüyor mu sana, iste yok söle anlasamiyoruz gibi sorunlarini dile getiriyo mu?
böyle ufak detaylardan yola cikarak anlayabilirsin.

o yüzden gaza gelme hemen.
sadece arkadasca da yaklasiyor olabilir.

Tamam bende kesin bişiy yok dedim zaten ya öyle adam akıllı elle tutulur kanıtlar olmadıktan sonra hayatta söylemem zaten.

Misal o benide arıyor bende onu arıyorum. Sevgilisini hiç kötülemedi allah var şimdi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...