Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatlı Hayat yeni bölümler

Mix

Öne çıkan mesajlar

türkan şorayla ilgili söylenen herşeye katılıyorum. İzledikçe tiksindim kadından ve bukadar isim yapmış birinin esasında böyle biri olduğuna inanmakta bir hayli güç. Yaşından kaynaklanıyor olabilir gibime geliyor..

Haluk bilginere söylenebilecek hiçbir laf yok. Zaten herkez aynı şeyi düşünüyor. Önümüzdeki sene sanıyorum bbcde yayınlanan bir diziyede başlayacakmış.. Konuyu biraz dağıtacak belki ama bununla ilgili bilgisi olan varmıdır acep?
Sosyal ağlarda paylaş

yastan cok tarz meselesi bence. komedi, ozellikle sitcom beceremiyor kadin. hulyali bakislari da etkilemiyor kimseyi. birde haminne gibi olmus, hareketleri de aheste aheste. ben sIkIlIyorum izlerken kadini.[signature][hline]nom de dieu de putain de bordel de merde de saloperie de connard d'enculé de ta mère.
Sosyal ağlarda paylaş

Yorgo - Ihsan - Irfan - Menekşe dortlusu resmen beni olduruolar.

Hani wardır ya eski turk filmlerini izlemeye doymazsın.Aynı filmi 35000 kere izlerin bıkmazsın. İste ayanen buda o ızlediğim bölümü tekrarlarınıda hıc sıkılmadan izliyorum.

ps: Avrupa yakası felan filan dialor fakat en iyisi TATLI HAYAT.[signature][hline]Mail & Msn : mailto:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Mix-, 19 Ağustos 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
avrupa yakası da cok güzel fakat ben avrupa yakasını seyrederken gülmekten yerlerde süründüğümü hatırlamıyorum

ya ben anlamıyorum ne alaka avrupa yakası? Bu konu tatlı hayatın üzerine açıldı.[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 19 Ağustos 2004 14:06 tarihinde demiş ki:
Yorgo-İhsan-İrfan üçlüsünün yeni diyologlarını izlemek için sabırsızlanıyorum walla

bana ihsan-irfan ikilise yeter ama bende halatlaa çekiyorum[signature][hline]Savaşmadan önce ölmeyi bilmek,
ölmeden önce cesur olmak gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
zydar, 19 Ağustos 2004 22:30 tarihinde demiş ki:
said:
-Mix-, 19 Ağustos 2004 21:03 tarihinde demiş ki:
avrupa yakası da cok güzel fakat ben avrupa yakasını seyrederken gülmekten yerlerde süründüğümü hatırlamıyorum

ya ben anlamıyorum ne alaka avrupa yakası? Bu konu tatlı hayatın üzerine açıldı.

1.si bir ustteki mesaji quote yapmana gerek yok
2. si avrupa yakası daha komik diyenlere cevap olarak yazdım onu.[signature][hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende onlara sitem ediyorum mix. Sadece geçmişteki mesajları aramaya uşendiğim için senin mesajı quote yaptım avrupa yakasının sözü geçtiği için.[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...