Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tatlı Hayat yeni bölümler

Mix

Öne çıkan mesajlar

ebn dizilere karşı bi antipatim vardır fakat 1 hafta once tatlı hayatın su tekrar bolumlerini izliyorum ve sadece HALUK bilginer icin adam tam bir profosormush de haberim yokmush ya hasta oldum mukemmel bi insan yav..tekrarlayıp durdugu bi laf vardı neydi o.. [b]Bunu anlayamöıyorum[b]muydu neydi barııp duruo adam muaah[signature][hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de gördüm yeni bölümler çekilmeyecek demişlerdi dizi bitti demişlerdi ama reklamı dönüo şu aralar. dizi haluk bilginerin üstüne kurulmuş zaten, mükemmel bir sanatçı bayılıyorum, özellikle de bu ne bir sıfır olsun bizim olsunculuktur bu ne bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılıktır diye başladığında kopuyorum.[signature][hline]"Confess ten times and it becomes a habit, confess a hundred times and it becomes an obsession, confess forever and it becomes your destiny"
Ms. Bega
Sosyal ağlarda paylaş

şişko yunan ajanı, piskopos, arada müttefik oluyo,, arada denize dökülüyo hehe yorgo ve ihsan ın atışmaları çok iyi :D[signature][hline]
-nevin, uyan horluyorum..
-allah belani versin sait...
- bakkal amca ölümden sonra hayat war mı?
- yok, tadelle war weriyim mi?
- ver hadi..
Sosyal ağlarda paylaş

cidden komik olan türk yapımı tek sitcom. yeni bölümlerini izleyemedim henüz
bence feraye de rolünü hiç yapamıyo. kadının bi kere konuşması bi garip böle duraksayarak konuşuyo sanki zorla konuşturuyolarmış gibi. 70ine merdiwen dayamış tabi. bu saatten sonra türkan şoray ayrılırsa çok kötü olur dizi için. ama feraye yi oynayan sanatçının yerine kesin başkası gelmeli[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...