Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

karakter alarmı!

Villians

Öne çıkan mesajlar

Bu isimler bir yerdende aklımda kalmış olabilir ama yaratabildiklerimi söylüyorum şimdi

El'Nor
Dubar
Ellenaida
Neralla
Roknar
Ralnan
Aedh
Zemrull
Drunalla
Elnora
Echyne
Gloia
Glorna
Ardeth :p

tabi bir zamanlar isim yaratan programlarda görmüştüm öyle birşeyler araştırsan daha kolay olur ;)[signature][hline][b]''Nindyn vel'uss malar xuil phindaren zhal'la lor ulu uk uktan 'udtila naut doera natha phindar. Ka dos l'inya verve wund l' rendan l' rendan mziln l'inyan wund dos.''
Sosyal ağlarda paylaş

ardeth'in bahsettiği gibi bişi ama senin sorunun sadece frp ile ilgili değil sanırsam genel olarak hikayelerde isim bulmada zorlanıyorsun,öyle mi?.[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam
A.K.A Xanros

[Bu mesaj Lykastos tarafından 10 Eylül 2004 20:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ayy çok duygulandım D&D ismim ;

Zinnadiana Dawntracker
(Female Elf Sorcerer)

Also known as...

Zinnadiana the Sorcerer
Lady Zinnadiana

Artık bunlarımı kullansam ne ;)[signature][hline]Dostlarinla öyle yasa ki düsman oldugunda hakkinda söyleyecek sözleri olmasin...
Düsmanlarinla öyle yasa ki dost oldugunda yüzün kizarmasin...
Sosyal ağlarda paylaş

Bak türkçe frp hikayeleri yaz.Mesela kendi şehrinin sokaklarında geçen cybrepunk(bölemiydi)tarzı bişi olabilir.Hem o zaman suat,tuna gibi türkçe isimler kullanırsın.Ben hep öle yazarım hem çekici gelir insanlara.Bak lostlibrarynin sayfasına gir bunun çok güzel örnekleri var orda[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar şu an aklıma gelen şeyler üzerinde fazla düşünmedim.
Örneğin hikayeye başlamadan önce karakterlerin özgeçmişini yazabilirsin(eğer bu kadar önemsiyorsan)yani önce özgeçmişlerinden hikayeler çıkarırsın ve kendi hikayelerinin sonunda bir şekilde hepsini buluşturup gerçek hikayeni başlatırsın böylece karakterler hep hiklayeyle bütünleşik(tdk yesin beni :))olurlar[signature][hline]Halfmumi,08 Haziran 2004 04:13 tarihinde demiş ki
A.K.A Xanros
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...