Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korumalara 24 maaş ikramiye

paspatur

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Emekliler geçen ay iyi zam almadılar mı? Bağkur emeklileri en azından.

Onun dışında, yönetmelikle yapılmış.

Gerçi 24 maaş da fazlaymış, gerçi ana para üzerinden hesaplandığı için düşük olmuş yine.

iyi denemez. geç aldılar onu da zaten. bu olay bilmem kaç senesinde eksik zam verilmesi ile ilgili. birikmiş faizlenmiş olay.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

Emniyet Genel Müdürlüğü�nce yönetmeliklere göre 24 maaş ikramiyeyle ödüllendirildi.

24 maas ikramiye nasil 3-4 bin tl lan, vay anasini, ben mi yanlis algiliyorum.

tüm sayfaları okumadım açıklayan olmuştur belki ama durum şu
maaşla ödüllendirme dedikleri şey bir maaş 150-200 civarı bişey net bilmiyorum ama.hani iş ödüle geldimi ordan burdan kırpıyolar .yoksa hani olduğu gibi aylık maaşı değil bu
ayrıca yönetmeliklere göre davranmayı bi tek burda uygun görmüşler heralde.bunların köküne..
Sosyal ağlarda paylaş

abi gayet normal ödül verimesi. first lady lan, ister sevin ister sevmeyin cumhurbaşkanının karısı sonuçta. öyle abartı büyütülecek bi rakam da söz konusu değil hani. yersiz tepki olmuş bence bu kadar. haberi yapan da geri zekalımıdır artık nedir bilmiyorum ama 24 maaş nasıl 4k ediyor onu anlamak zor cidden.
Sosyal ağlarda paylaş

O değil de bunun bi benzerini bikaç yıl evvel Ankara'da bi belediye şöförü yapmıştı. Kar yağışlı bi zamanda yokuş aşağı kaya dolu otobüsü kaldırımı kullanarak durdurmuştu, 3 maaş mı ne ikramiye verilmişti herife. Ama toplam maaş üzerinden vermişlerdi diye biliyorum.

Haberlere çıkmıştı "kahraman şöför" falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...