Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

onitsuka tiger

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Aylardır spor ayakkabı bulamıyorum beğenemiyordum en son ayakkabıyıda 4 sene önce almıştım. Bakındın edindim yok bulamadım hiç bi şey. Sonra tiger'ın bi modelini çok beğendim 189 liraymış 2 hafta düşündüm alsam mı almasam mı diye bugün gittim aldım.

eve gelince ne kadar mal bi iş yaptığımı anladım.

olm verilir mi lan 189 lira çakması bile 30 liraymış :(
Sosyal ağlarda paylaş

dusuncelihayvan said:

tiger'ın bi modeli

tigerın tek bir modeli vardır o modeli boyayıp boyayıp önümüze getiriyorlar.. "farklı bir rengi" deyin de "tigerın bi modeli" demeyin.. ikinci nübir modeli yok

ayrıca git geri ver o fiyata değmez o ayakkabı adam gibi adidas fln al en azından verdiğin paraya değecek kalitede mal alırsın

bunalrı da biz anlatmayalım ya tiger "ADİYİM BEN ÇOK DANDİĞİM" diye bağırıyor resmen
Sosyal ağlarda paylaş

aldığım yerde başka alabileceğim bir şey yokki converse var onlarıda istemiyorum new balance ın da iki tane saçma sapan ayakkabısı var.

Gerçekten hayatımda yediğim en büyük kazıklardan biri herhalde. Abi sakın almayın etmeyin tamam çok rahat ayakkabı falan ama gereksizlik timsali.

gerçi alacağım ayakkabı da yine 120-130 lira olacaktı ama hiç değilse herkeste olan bişey olmazdı. Bi de sözlükte yorumları okuduktan sonra tadım kaçtı =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...