Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

forumdaki mühendisler

fede

Öne çıkan mesajlar

"roket adam" said:

Ben de ilk başlarda makinacılara gıcıktım ama makina ve alt kolları reis ya. King yani. Her yola geliyo lan makinacı dediğin, nereye koysan gideri var.

Ha sıkıntı şu herkes makinacı, bi de prestij sıfır. Ama iş hayatında çok giderli cidden.

kontenjanlar arttı eğitim kalitesi düştü resmen. 3. sınıf programı bizim kadar alakasız olan bölüm yoktur muhtemelen ya. her daldan ders var. ondan her yola geliyoruz. ama işte tecrübe 0
Sosyal ağlarda paylaş

barnacle said:

"roket adam" said:

Ben de ilk başlarda makinacılara gıcıktım ama makina ve alt kolları reis ya. King yani. Her yola geliyo lan makinacı dediğin, nereye koysan gideri var.

Ha sıkıntı şu herkes makinacı, bi de prestij sıfır. Ama iş hayatında çok giderli cidden.

kontenjanlar arttı eğitim kalitesi düştü resmen. 3. sınıf programı bizim kadar alakasız olan bölüm yoktur muhtemelen ya. her daldan ders var. ondan her yola geliyoruz. ama işte tecrübe 0

her mühendislikte öyle ki. bak düşün çevre okuyorum ben, inşaat'ın alt dalı, özelleşmiş bi dal yani geniş değil, ona rağmen çok geniş müfredat. her şey uzmanı olarak mezun oluyosun türkiyede. ya da herşeyden az çok çakan adam olarak.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...