Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Divx player sorunu

Mix

Öne çıkan mesajlar

bsplayer ve radlight var bende. fakat .avi formatındaki filmi seyredemiyorum. bsplayerla baska bir film seyretmistim fakat bunu acarken unknown file format (div3) diye bir hata veriyor.
radlight ta ise open diyip filmi seciyorum program kapanıyor.

bu sorunların cozumunu bilen veya bunun gibi sorunlar cıkarmayan bir divx player tavsiye edecek olan biri varsa, dl linkiyle birlikte yazsın lütfen...[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

bence senin codeclerin eksik ama ben usta deilim yani emin deilim burdan baska arklar cevap vericektir sna.. hatta bende bisey sorcam yeni topic acmadan soyliyeyim ? tavsiye ettiginiz bi film varmi ? yeno olmak zorunda deil dram olmassa sevinirim :D[signature][hline]kafama gore bi kabile bulabilsem afrikaya yerlescem..
Sosyal ağlarda paylaş

codec yukle dıycem . . .

saka bı yana bende de hankı codecler yuklu fln hıc bılmıom yane bı prog yok mu sogle hersey dahıl fln gercı bs cogunu acıo ama .wmr gıbı bısı war dı yanlıs yazdım sanırım duzeltırım de bı onları acmıo[signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"
Sosyal ağlarda paylaş

.wmv imis yaw bazı dosyalarda dosyaısmıdivx.wmv yazıo bazılarında dosyaısmınodıvx.wmv yazı bunlardan bırını calıstırmıo ama hankısı emın degılım bıde .asf neyın uzantısı bu uzantı seylerını nerde bulcam[signature][hline]"Erkek adam renkli takım tutmaz"
"Birgün herkes Beşiktaşlı olmasın bırakın o şeref bize kalsın"
"1903'de doğdu bizim aşkımız 2004'e geldik hala aşığız"
Sosyal ağlarda paylaş

div 3 codec diye arattım indirdigim 2 dosyada sorunu cozmedi. acaba her codec her playera olur mu? eger olmuyorsa tercihen bs player, yoksa radlight için div3 codecini yollayabilecek veya dl linki verebilcek var mı :)[signature][hline]
My loving heart
Lost in the Dark
Sosyal ağlarda paylaş

Şöyle bir tıkla derim, eminim yararı olacaktır...[signature][hline][spo1=Rotweiler nerededir?]*MSN: [email protected]
*SKYBLOG: Golright SKYBLOG[/spo]
[spo2=Rotweiler neler becerebilir?]
*ASP yazabilir
*PHP yazabilir
*Script editleyebilir/yazabilir
*HTML yazabilir
*Web sitesi kurabilir
*RP yapabilir
*Paladin olabilir
*Az miktarda c++ bilir
*"DiaBLeSSe" den hoşlanabilir
[/spo]

Hayatta ne olursa olsun kazanan hep iyiler ve RP olsun...
Saygılarımla...

Sosyal ağlarda paylaş

buldum mix
Mpeg 4 codec'i lazim sana %99 cunku mpeg 4'un diger adi div3
tam adi soyle Divx :-) Mpeg-4 Low-Motion [aynen bole yaziyo virtual dub] indirirken dikkat et ms'in mpeg 4 unu indirme[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....

[Bu mesaj Disappear tarafından 10 Eylül 2004 20:53 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...