Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Powerlevel , Favor ve Planarite farm.

Poaco

Öne çıkan mesajlar

dogums said:

Öncelikle 1-85'e wow accountu nasıl 90 lira? ben bütün expansion packleri ile beraber karaktersiz 155 liraya mal oluyor artı buna karakterde eklenirse nasıl 90 lira oluyor eğer böyle birşey varsa biz harbi kazıklanmışız demektirki bu 90 lira yazılan fiyatı kim yazdıysa mantıksız biraz sanırım hesap ortada...Rift online'a gelince ben günde 14 saat çalışıyorum geceleri 2 saat oyun zevkim var nasıl bu karakteri kasabilirim ? az önce anlaştım uygun bi fiyata kasıyorlar karekterimi türkiyede bu hizmeti sunan başka bir site varmı onuda araştırdım yok yani anlaşılan alternatifte yok neye göre kıyaslıycaz ? yurt dışı sitelere baktım site ismi vermek istemiyorum reklam olmasın sadece fiyat yazıyorum ki bu durumla bile bu siteyi bulabilirsiniz rift 1-50 280 dolar fiyat verdiler bana ama türkiyede daha dogrusu mmo dan aldıgım fiyat yarı yarıya gibi bir fark var o yüzden onlara kastırıyorum ha burda benim bi çıkarım cebimden dolayı oluyor tabi bu adamların yaptıgı sonuçta ticaret bizde müşteriyiz neresi uygunsa oraya bakarız ama bence az önce arkdaşın yazdıgı elin köpek yiyen çinlisine kastırıp para kazandıracağıma memleketim insani kazansın ki o para nasıl olsa türkiyede tekrar harcanıyor..bunlarda ince hesap tabi

90 liraya 1-85 levelingi kimse yapmaz da. 85 level karakterler 90 liradan fazla etmiyor. Hatta 3X85 level karakterli accountu az önce 250 TL ye gördüm. Ve fiyatlar hep böyle.

2. el 85 level karakter almak daha makul 1-85 levelletmektense. Onda da güvenilirlik problemi olur diyebilirsiniz tabi ama adamlar tc kimlik scanlerine kadar veriyorlar.

Ha bana sorarsanız pwl ve acc ticaretine sıcak bakmıyorum da arz-talep meselesi tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

Çocuksu çocuksu konuşma,ben siteden bahsediyorum sen ilandan bahsediyosun,sitemin adını ne hale getirdin bak şimdi.
İlk 85 geldiği zamandı tarihi kontrol edersen dikkatlice,birşeyler yapmaya çalışıyorsunda bunun sende farkında değilsin.
5 ay önceki fiyatla arkadaşların fiyatını karsılaştırıyosun,şuanki güncel fiyatlar geçerli arkadaşım neyin peşindesin sen.Boş beleş muhabbet yapmada doğru dürüst karşılaştırma yapıp konuşacaksan karala birşeyler.Neyse ..
Sosyal ağlarda paylaş

Mytheron insanların söylediklerinin arkdasında durması gerekiyor ticaret yapan insanlarsınız yani ben bir tüketici ve müşteri olarak insanların önce söylediklerine ve uygulamalarına bakarım güvenirsem işimi veya alışverişimi o insandan yaparım ki şimdi senin söylediklerinde şöyle bir çelişki var biz powerlevelı hiç bir zaman 450 tl demedik gibi bir cümle var önceki mesajlarda ama gönderdiğin ve Stjoe'nun reply ettiği mesajdada görüldüğü üzere 450 Tl yazıyor ama bunun bir önemi yok önemli olan dansözlük yapmamaktır..bu işleri yaparken daha dogrusu ticaret yaparken ben^30 senedir uğraşıyorum ticaretle öncelikle herşeyden önce güven ve müşteri memnuniyeti gelir ama madem öyle kusura bakma dostum ama pek güven verici konuşmuyorsun...herkese iyi oyunlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi şakamısınız siz.Arkadaşım sitede 450tl gördüm diyorsun,bende sana diyorumki hiçbir zaman 450tl ye paket koymadık o sitede.Orada karıştı olay.O ortaya koyduğun ve dünyayı kurtarmışçasına sevindiğin tabloyuda zaten bi ebem görmedi herkes biliyor,ilkcata zamanı koyduk onu oraya,halada duruyor,kendi topiğimdeki şeyi bana öğretiyorsun arkasında durmuyon vs ıvır zıvır.

Hala bana diyorsunki arkasında dur.?Durmayan kim?o fiyat tablosunu yapan kim?Onu inkar eden kim?
Hepsi benim elimden geçti,güncellemeler vs.en son girip gördüğün fiyatlar geçerli,ve halada diyorumki o ''penis enlarge pill''dediğin sitede hiçbirzaman o fiyata bi pwl paketi konmadı arkadaşım.Konu burda kapanır.
Gülmekten başka birşey diyemiyorum saçma sapan bir tartışma içindeyim.Bak orda adresde yazılı,dahada anlamıyorsan gelirsin bir çay kahve ikram eder izah ederim misafirim olursun hemde.
Yanlış konuda yanlış şeyler peşindesin hala anlamamakta ısrar ederek...
Sosyal ağlarda paylaş

dogums said:

Mytheron insanların söylediklerinin arkdasında durması gerekiyor ticaret yapan insanlarsınız yani ben bir tüketici ve müşteri olarak insanların önce söylediklerine ve uygulamalarına bakarım güvenirsem işimi veya alışverişimi o insandan yaparım ki şimdi senin söylediklerinde şöyle bir çelişki var biz powerlevelı hiç bir zaman 450 tl demedik gibi bir cümle var önceki mesajlarda ama gönderdiğin ve Stjoe'nun reply ettiği mesajdada görüldüğü üzere 450 Tl yazıyor ama bunun bir önemi yok önemli olan dansözlük yapmamaktır..bu işleri yaparken daha dogrusu ticaret yaparken ben^30 senedir uğraşıyorum ticaretle öncelikle herşeyden önce güven ve müşteri memnuniyeti gelir ama madem öyle kusura bakma dostum ama pek güven verici konuşmuyorsun...herkese iyi oyunlar.

sen önce bir konuşmasını ve nerde ne kelime kullanacağını bir tartda öyle yazıya dök.Dansöz ne lan?
anlayıp dinlemeden yazmayın şuraya,delinin biri taş atmış kırk akıllı cıkaramamış..

referans ve güven istiyorsan aha bak orda linkler var bi zahmet tıkla ve görüver.Orda gördüklerinde sadece zamanı olup yazanlar,bi yığında yorum yapmayan müşterilerimiz mevcut.
Başka sorusu olan?
Sosyal ağlarda paylaş

Ne kadar Güvenilir referansların olduğu ve nasıl bir ticaret anlayışın olduğu belli oluyor ata sözlerine güveniyorsan müşteri her zaman haklıdır diye bir laf önce biraz inceleme yap...ikincisi hitap şeklinden Lan? aha? nasıl bir ticaretle uğraştığında belli oluyor lafın özüne gelirsek bence sen powerlevel işini bırakta çobanlık yap...
Sosyal ağlarda paylaş

dogums said:

Ne kadar Güvenilir referansların olduğu ve nasıl bir ticaret anlayışın olduğu belli oluyor ata sözlerine güveniyorsan müşteri her zaman haklıdır diye bir laf önce biraz inceleme yap...ikincisi hitap şeklinden Lan? aha? nasıl bir ticaretle uğraştığında belli oluyor lafın özüne gelirsek bence sen powerlevel işini bırakta çobanlık yap...

Sen benim mesleğimi aşağılıyon mu lan ? Ne demek çobanlık yap ?
Sosyal ağlarda paylaş

dogums said:

her esnaf dükkanında bir sopa taşır dengesiz densiz müşteriler için..veya başka birşey.Elinde gülle karşılamaz yani.
Senin duanla yaşamadımki bedduanla öleyim kamyoncu atasözüyle lafı bağlar ve topiği terkederim haydi rastgele..Herkes kendi işine bakar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sopa taşımak ufak insanlara mahsustur kamyonculukta İYİ bir gelişme bu arada benim işim PC oyunları bazında değil dostum benim işimi beni tanıyanlar bilir boşuna yorum yapmayın herkes kendi işine baksın söylenenleri kaldıramıycaksanızda yorum yapmayın...mytheron az laf çok iş kamyoncu ağzı gibi laflarda bana sökmez istersen jazz yaparız istersen rock yaparız istersen zeybek yapar yine senin anlıycağın dilden konuşuruz...topic'i argoya taşıyan insan sensin senden önce burda böyle bir durum yoktu bu durumu ortaya koyanda zaten senin çelişkili sözlerin Madem bunları söyledin eleştirileride kaldırıcaksın kaldıramıyorsanda kimse sana zorla yaz demiyor susar işine bakarsın olay burda kapanır..Çoban lafına zıplayan bir arkdaş çıktı ordan bence her lafa atlama hepsi bu kadar iyi benzetmeler olmaz her mesleğin bir adabı ve şekli vardır bizde buna nazaran çoban dedik ...xeneoncide bu arada sana ne oluyor veya bana ne oluyor beni bağlan bişe yok yaptırmazsan yaptırma inceldiği yerden kopar benim cebimemi giricek sanki para... bi konuya ortadan girmeyin madem baştan okuyup yorum yapın.
Sosyal ağlarda paylaş

MMO HİZMET 'in burada bu şekilde insanlara sataşarak troll yapma çabası içinde yorum yapan kişilerle hiçbir şekilde alakası yoktur. Burada bu postu atmamızın sebebi yaptığımız hizmetleri Paticik üyelerine göstermekti fakat ne yazıkki bu bile bir çocuk oyununa çeviren herkesi şiddetle kınıyorum ve modlardan rica ediyorum konu kitlensin veya silinsin.
Herkese teşekkürler.
Burada diğer satış yapan arkadaşlarada saygılarımı sunarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...