Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rift Powerlevel , Favor ve Planarite farm.

Poaco

Öne çıkan mesajlar

Oncelikle Herkese Merhaba,
Yaklaşık 3 senedir yabancı bir site için WoW 'da powerlevel vb tarzı işler yapan 3 arkadaştık , ortak bir karar sonucu kendi sitemizi açmaya karar verdik.mmohizmet
Genellikle elimize Rift'le alakalı işler geliyor olmasından dolayı bu konuda tecrübeliyiz. Bunun yanı sıra Cd-Key , Prepaid kodlarıda satıyoruz.

Çalışma ofisimiz İzmir'de facebook grubumuzda çalıştığımız hatta yaşadığımız yerin fotograflarını gorebilirsiniz.Link aşağıda
http://www.facebook.com/pages/MMO-H%C4%B0ZMET/193921530647256

Powerleveling , Planarite ve Favor işlerini yapıcak kişilerin yani bizlerin yaşlarımız 24 , 30 , 32.

Fiyatlandırma ve teslim sürelerimiz www.mmohizmet.com 'dan ulaşabilirsiniz.

Ayrıca kendimize ait ventrilo sunucumuz var Powerlevel vb hizmet aldıgınız kişi sürekli orada girip karakterinizin durumunu birebir konusarak sorgulayabilirisiniz

Istek olması durumunda şifreli oda verebilme durumumuzda var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bu site hizmetinden %100 memlunum rift teki rogue
45 level karakterimi verdim 1 gün icerisinde level 50 oldu
Karakterimin herran gibi item vs parası su bu ellenmedi
50 oldugunda bana e mail atıldı ss i
sürekli irtibatta olabilidim gece 4 olsa dahi
fiyat konusu normal ki leveling olayından bash etmekteyim
Elin köpek yigen çinlisine vermektense parayı kasmaları için kendi vatandaşıma veririm.sebebi böyle hizmetlerin çoğalması türkiyede gerekli benim görüşüm bütün gününü işe verip kendine 2 3 saat ayırabilip keyif almak isteyen kişiler mutlaka vardır e level olayınıdı bu arkadaşlar harika bicimde yaptılar
Wow eski oyun ama
Rift icin böyle hizmet harika Tek kelime işleri Harika
ama diğer hizmetleri içinde çok iyi şekilde sağladıklarına eminim
Mmo hizmet yetkili arkadaşlardan
Hem Meriç Bey e hem Ali Bey e Çok ama Çok Teşşekürler
Sosyal ağlarda paylaş

Öncelikle 1-85'e wow accountu nasıl 90 lira? ben bütün expansion packleri ile beraber karaktersiz 155 liraya mal oluyor artı buna karakterde eklenirse nasıl 90 lira oluyor eğer böyle birşey varsa biz harbi kazıklanmışız demektirki bu 90 lira yazılan fiyatı kim yazdıysa mantıksız biraz sanırım hesap ortada...Rift online'a gelince ben günde 14 saat çalışıyorum geceleri 2 saat oyun zevkim var nasıl bu karakteri kasabilirim ? az önce anlaştım uygun bi fiyata kasıyorlar karekterimi türkiyede bu hizmeti sunan başka bir site varmı onuda araştırdım yok yani anlaşılan alternatifte yok neye göre kıyaslıycaz ? yurt dışı sitelere baktım site ismi vermek istemiyorum reklam olmasın sadece fiyat yazıyorum ki bu durumla bile bu siteyi bulabilirsiniz rift 1-50 280 dolar fiyat verdiler bana ama türkiyede daha dogrusu mmo dan aldıgım fiyat yarı yarıya gibi bir fark var o yüzden onlara kastırıyorum ha burda benim bi çıkarım cebimden dolayı oluyor tabi bu adamların yaptıgı sonuçta ticaret bizde müşteriyiz neresi uygunsa oraya bakarız ama bence az önce arkdaşın yazdıgı elin köpek yiyen çinlisine kastırıp para kazandıracağıma memleketim insani kazansın ki o para nasıl olsa türkiyede tekrar harcanıyor..bunlarda ince hesap tabi
Sosyal ağlarda paylaş

dogums said:

Öncelikle 1-85'e wow accountu nasıl 90 lira? ben bütün expansion packleri ile beraber karaktersiz 155 liraya mal oluyor artı buna karakterde eklenirse nasıl 90 lira oluyor eğer böyle birşey varsa biz harbi kazıklanmışız demektirki bu 90 lira yazılan fiyatı kim yazdıysa mantıksız biraz sanırım hesap ortada...Rift online'a gelince ben günde 14 saat çalışıyorum geceleri 2 saat oyun zevkim var nasıl bu karakteri kasabilirim ? az önce anlaştım uygun bi fiyata kasıyorlar karekterimi türkiyede bu hizmeti sunan başka bir site varmı onuda araştırdım yok yani anlaşılan alternatifte yok neye göre kıyaslıycaz ? yurt dışı sitelere baktım site ismi vermek istemiyorum reklam olmasın sadece fiyat yazıyorum ki bu durumla bile bu siteyi bulabilirsiniz rift 1-50 280 dolar fiyat verdiler bana ama türkiyede daha dogrusu mmo dan aldıgım fiyat yarı yarıya gibi bir fark var o yüzden onlara kastırıyorum ha burda benim bi çıkarım cebimden dolayı oluyor tabi bu adamların yaptıgı sonuçta ticaret bizde müşteriyiz neresi uygunsa oraya bakarız ama bence az önce arkdaşın yazdıgı elin köpek yiyen çinlisine kastırıp para kazandıracağıma memleketim insani kazansın ki o para nasıl olsa türkiyede tekrar harcanıyor..bunlarda ince hesap tabi

nerede 90tl, yanlış bakmışsınız sanırım. 1 - 85 330tl yazıyor. ayrıca paketleri siz alıp karakteri açıp veriyorsunuzdur muhtemelen. adamlar sıfırdan hesabı yaratıp size vermiyordur, öyle olsa daha ucuza end game karakter alabilirsiniz. amaç, sizin hesabınızda bir karakteri kasmak tahminim.
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz bir tartışma olmuş gidiyor, bence mantığını birçoğunuz anlamamışsınız.

Böyle bir site veya x sitesinden almış olduğunuz herhangi birşeyin, fiyatlarının "sizin fiyatınıza" göre mutlaka hep pahalı olduğunu düşünürsünüz, çünkü siz hiç zaten gidipte böyle bir alışveriş yapmassınız.

Arkadaşlar son derece güzel birşey yapmışlar, Türkiyede ben bilmiyorum bu hizmeti veren başka bir site.

Ben daha önce Powerlevel dediğimiz olaya para verdim, çünkü kasıcak vaktim yok. Gidip Başkasının isim yapmış karakterinide almam, adam kötüye kullanmadığı ne malum.

0 dan accountumu alırım kastırırım. Sonuç itibariyle, bence fiyatlar son derece uygun .

Tebrik ediyorum, konuşması kolay, ama bence diğer arkadaşın dediği gibi. Çinliye para vereceğime, yurdum insanı herzaman öncelikli.

Tekrardan Hayırlı olsun diyorum. İyi akşamlar .
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum sanırım daha önceki mesajları okumadın..sözüm sana değildi dostum, Napolyonun mesajına kıyasla yazmıştım bunu end game karakter derken daha öncede araştırdım 200 tl den başlıyor ki yani sizcede akıl mantık işimi bir insan oyunu bırakırken dahi en azından verdiği paket ücretlerini geri ister şahsen ben bu şekilde satmıştım accountumu account+expansion pack + karakter ücreti olarak sattım mantık bu ama baktıgımızda ki bazı arkdaşlar gerçekten bilgisiz mesajlar yazıyor şimdi wow account nu ele alalım sıfır account alıyoruz 85 levelı görebilmemiz için expansion packleride almamız şart ve aylık ücret hesaplayalım bakalım...50 tl Cd-key,Burning Crusade + 45 TL lich king + 55 Tl Catacalysm = 150 Tl sadece bir başlangıç ve bu karakteri benim gibi çalışan bir insanın sıfırdan kasıp End Game olması sizce ne kadar sürer ? Günde 2 saat ve bu power level yapan insanlar için bile 1 ay sürüyorken benim için 1 seneyi bulur sanırım :) bilmem anlatabildimmi gerçi ben sadece bilgilendirmek istiyorum ha milletin boş vakti vardır uğraşır yapar ama ya olmayanlar :D
Sosyal ağlarda paylaş

Asgard said:

fiyatlar gerçekten çok pahalı

ya arkadaşlar gerçekten internette fiyatları inceleyerek mi bu yorumları yapıyosunuz. Çünkü ben öyle yapıyorum ve örnek vermek gerekirse wow PL için sadece 1 tane yerli site bu arkadaşlardan 1 TL ucuz o da "penis enlarger pill" in hemen altında listelemiş wow PL ı.
Sosyal ağlarda paylaş

StJoe said:

Asgard said:

fiyatlar gerçekten çok pahalı

ya arkadaşlar gerçekten internette fiyatları inceleyerek mi bu yorumları yapıyosunuz. Çünkü ben öyle yapıyorum ve örnek vermek gerekirse wow PL için sadece 1 tane yerli site bu arkadaşlardan 1 TL ucuz o da "penis enlarger pill" in hemen altında listelemiş wow PL ı.

Seninde pek sağlıklı incelediğin söylenemez.Gözlerini iyi aç öyle incele tekrardan,gerek sitemizden olsun gerek forumlardan olsun Allaha şükür iyi siparişler alıyoruz ve hizmet veriyoruz.
Kredi kartı ile ödeme kolaylığı getiriyoruz,vs vs.
Neyin peşindesin onu söyle.Referanslarımız yeter bizim.Başka söze lüzum yok yaptığımız iş konusunda..Arkadaşlarda güzel bir uygulama yapmış,alakalı bir site yapmak zor değil gerektiğinde yapılır kafanı yorma,sen yapılan verilen hizmete bak.

bknz

Sosyal ağlarda paylaş

mytheron said:

StJoe said:

Asgard said:

Seninde pek sağlıklı incelediğin söylenemez.

Neyin peşindesin onu söyle.Referanslarımız yeter bizim.
bknz

Öncelikle sağlıklı incelemişlim ki bazı şeyleri bulmuşum.
herhangi bir yalan yada yanlış bilgi var mı?
bu adamlar bu mesajı yazmadan önce bu PL yi 450 liraya yaptığını ve mesajla aynı gün 1 lira altlarına inip iş etiğine ne kadar aykırı birşey yaptığını da dile getirmiyorum. çünkü bu aynı şekilde ahlaka aykırı bir tutum olurdu.

Diğer dediğine gelirsek... ben forum trolleme peşindeyim. peki sen ne peşindesin?
Sosyal ağlarda paylaş

Dünyayı ele geçirme peşindeyim bende.senin troll oldugunu anladık baska birsey söyle.
O adamlar dediğin sitede benim fiyatlandırmayı yapanda benim,senin salladıgında belli,hiçbir zaman pwl 450tl koymadık.
İş etiği diyorsun ticaretle alakan olmadıgı,klavye başından atıp tuttugun besbelli.Serbest piyasa var arkadaşım,O da bana bakarak fiyat günceller 250tl.Bu ticarette hep yapılır,zor olmasa gerek anlaması.
Ben arkadaşları tebrik ediyorum gerçekten,kimse kimsenin ekmeğine mani olamaz,hergün yaşıyoruz bunu.
Başarılar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...