Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiyede'ki Festivaller Hakkında

MartinLGore

Öne çıkan mesajlar

Kardeşim neyiz biz. Biz de insanız. Bizimde manic street preachers'ı coldplayi muse'u placebo'yu rhce'yi hepsini görme hakkımız olmalı..

Konuya geliyim efenim.. Geçen bi televizyonda ngilteredeki sıradan bir festivali iliyordum. Konser alanında 250000 insan vardı. Deli bi kitle... Bu saydıklarım ve daha üstüne bir çoğu festivaldeydi. Nedir yarabbim bizim suçumuz bize niye gelmezler. Tek sorun paramı? Ulan yap bileti 250 milyon bu kader grubu getir. Deli gibi kağışılır. Ulan Varımı yoğumu satarım yine giderim.. Ya nedir yarabbim bizim suçumuz?[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste..
[Bu mesaj nedanko tarafından bi zamanlar değiştirilmiş.] [Önemli olan o değilde, mesajlarda boyle fazladan bir satır istemiyorsanız önizleme yasası çıkarılsın..]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sorun paraysa diye diyorum.. Lafın gelişi.. Festivallere grupların çoğu çok ucuza çıkar. Sorun tam para değildir kesin. Geçen sene rock'n coke a harcanan milyon dolarla bu bahsettiğim etkinliğin aynısı yapılabilirdi eminim.. Ama sorun başka.. neden gelmezler?[signature][hline]Felek sana hayat diye ekşi bir limon uzattıysa, sen üstüne tekila ve tuz iste..
[Bu mesaj nedanko tarafından bi zamanlar değiştirilmiş.] [Önemli olan o değilde, mesajlarda boyle fazladan bir satır istemiyorsanız önizleme yasası çıkarılsın..]
Sosyal ağlarda paylaş

genellikle metal ağırlıklı festivallerde türkiyeyi bir doğu ülkesi olarak görüp terörizmi göstererek gelmeyen gruplar var bide uçağını kaçırıpta 15 dakka sonra kalkan diğer birine binmeyenler :) Genel anlamda neden diye sorarsanız bütün gruplar terörizmden korktuğu için gelmiyo halbuki misal amerikada çok daha fazla terör olayı oluyor...
Sosyal ağlarda paylaş

çok tartışıldı edildi ama tekrar söyliyim %50 para %50 de o yatırdığın paranın geri dönmesi yani yeterli seyircinin dinleyicinin olmasıdır.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

Çoğu grubun gelmemesi Sponsordan kaynaklanıyo...rock the nations ta Epica adlı grubun pasaport para vb eşyaları çalındı sizce bu adamlar tekrar gelir mi? İngiltere diyosun adamların zaten albümleri ingiltere-amerika da satıyo diğer ülkelerde (Fransa Almanya hariç) rocka çok destek veren yok..ordada aynı Rock'n' coke gibi festivaller yapılıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nedanko, 10 Eylül 2004 05:17 tarihinde demiş ki:
muse placebo

bunlar geldi :)

Türkiyede hangi festivalde 250000 kişi toplanacak?
artı onların festivallerinde sadece belirli bir tarz çalınıyor bizdeki gibi adına rock koyupta cezayı,sugababes'i felan getirmiyorlar[signature][hline]Beer help ugly people have sex since 1862
Sosyal ağlarda paylaş

her ne kadar kotuydu deseniz de organizasyon, reklam olarak cok iyi bir festivaldi rockncoke, bilmeyen kalmadi o festivali
rockistanbulun o kadar reklami yapilmamisti mesela

turkiye de festivaller her gecen sene artiyolar farkindaysaniz
sabredeceksiniz gruplar bir diger gruplari getiricekler, hersey zamanla
yuz alip astar istemeyin hemen[signature][hline]too much, too young
Sosyal ağlarda paylaş

volfied kardeşim,

Sadece belli bir tarz olmalı diyorum ben.
Tabiki bu sektör türkiyede gelişme döneminde bir anda olacak bişeyde değil. Yani ben bizimkilerden bir woodstock felan beklemiyorum zaten benim istediğim rezaletlikler yaşanmayacak herşeyin düşünüldüğü bir festival o kadar...[signature][hline]Beer help ugly people have sex since 1862
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 10 Eylül 2004 13:10 tarihinde demiş ki:
her ne kadar kotuydu deseniz de organizasyon, reklam olarak cok iyi bir festivaldi rockncoke, bilmeyen kalmadi o festivali
rockistanbulun o kadar reklami yapilmamisti mesela

turkiye de festivaller her gecen sene artiyolar farkindaysaniz
sabredeceksiniz gruplar bir diger gruplari getiricekler, hersey zamanla
yuz alip astar istemeyin hemen

haklısın ben queensryce ın çıktığını festival bittikten sonra öğrendim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...