Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türban'a Tepki

Floridsdorf

Öne çıkan mesajlar

yok çocuk hakkında da tutmuşlar da, sonra diğer öğrenciler laf diyecekti bu böyleyken sınav yapamıyoruz diye, giyinik olmakla çıplaklık aynı şey değil haliyle. sonra veliler karışır şu bu olur, zaten gergin ortam çocuklarının geleceği önemli, o elemanı sınav çıkışı linç ederdi valla sinirli aileler.
Sosyal ağlarda paylaş

Hah işte, tek taraflı düşünüp dadanıyosun mevzuya.

konstanrraysonun falan bozulmasın ben cıplağım diye.

azgın karımısın sen neden bozuluyo konstransyonun, homomusun neden bozuoluyo konsantrasyonun. ben bunaldıysam sınavda cıakrıtım üstümü öle devam ederim sınava.

cifte standart var. türbanlı girmekte yasak sınava cıplak girmekte, birine lafta tutanak tutulup hiçbişey yapılmıyor öbürü sınavdan atılıyor.

bunun savunulmıycak bir yanı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Napolyonn said:

Cuce said:

e şov olmuş, tabiki şov olucak.
protesto şovdur zaten.

melekette cifte standartın cılkı cıkmış

tutanak tutulmuş hakkında daha ne olacaktı?

sınava bayanlar için türbansız girmek yasak olsaydı ve bir bayan öğrenci sınava türbansız girseydi de tutanak tutulurdu değil mi
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

azgın karımısın sen neden bozuluyo konstransyonun, homomusun neden bozuoluyo konsantrasyonun. ben bunaldıysam sınavda cıakrıtım üstümü öle devam ederim sınava.

cifte standart var. türbanlı girmekte yasak sınava cıplak girmekte, birine lafta tutanak tutulup hiçbişey yapılmıyor öbürü sınavdan atılıyor.

Sınavını yaparken şöyle sıcaktan bunalan bayilcak gibi olsan ustunu çıkartın. Neoluyo diye gelen görevliye söylersin durumu bişey demezler ya da giyin der artik adamina göre degisir. Ama sınıfta konuşmalar yüksek sesle tartışmalar veya bagirismalar oluyorsa o adamı sınıftan çıkartırlar . Zaten cikartmasalar varya harbiden veliler tecavüz ederler ona.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

abi öss veya ygs neyse hassas mevzu. adamlar saatleri ileri aldırmadılar. özgürlüklerin sınanacağı bir yer değil pek yani. sokaktan araba geçince kaşını kaldırıp of puf çeken obsesif insanlar öğrenciler var.

tamam senin dediğin ideal olan da bir de gerçekler var. 2 tane kız o sınıfta velisine ağlayarak gitse "şu eleman soyundu sınavım kötü geçti" diye herifi orada vururlar.
Sosyal ağlarda paylaş

olitere said:

kadının kendi vücudunda tasarruf hakkına karışmak kimsenin haddine değil.Saçı kapatmanın mantığını saçma da bulsam bu böyle

e erkeğinde kendi vucudunun tasarrufu hakkında konusmak kimin haddine?

cocuğun üstüne cıkartmasına kulp takmaya gerek yok, birini sınavdan kovmuslar öbürüne eyvallah cekmişler. bu kadar basit durum.
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

olitere said:

kadının kendi vücudunda tasarruf hakkına karışmak kimsenin haddine değil.Saçı kapatmanın mantığını saçma da bulsam bu böyle

e erkeğinde kendi vucudunun tasarrufu hakkında konusmak kimin haddine?

cocuğun üstüne cıkartmasına kulp takmaya gerek yok, birini sınavdan kovmuslar öbürüne eyvallah cekmişler. bu kadar basit durum.

çocuk çırılçıplak soyunsa yine aynı şekilde mi düşünecektin?
Sosyal ağlarda paylaş

Floridsdorf said:

olitere said:

katılıyorum ancak erkek sınava şapka ile girince izin vermiyolar yada eldivenle yada maske ile
o da saçmalık,kutuplaşmalar da özgürlükler hep tek taraflı
Sosyal ağlarda paylaş

Bir gün gelecek bu zihniyette geldiği gibi gidecek...

Yıllar önce, Atatürk Hava Limanında aynısı başıma geldi. Benim başımda bere var, onlarda türban. Onlar istediği gibi geçebiliyor, ben ise beremi çıkartmak zorundayım...
Ayrıca dini özgürlük mü mevzu hadi ben musevi oluyum kafama, dinimin gerektiği herhangi bir şey takayım bakalım neler olacak? Sınava alınır mıyım acaba?

Neyse türbansever dostlarıma buradan saygılarımı sunarım..
Sosyal ağlarda paylaş

aferim çocuga.
Hiç bir şeye, baskasına ya da kendisine yapılan bir haksızlığa, vurdum duymazlığa, yasadışı bir olaya şahit olsa bile ses çıkarmayan, itiraz edemeyen, tüm bu olanlara göz yuman, hakkını aramayan, ne yapacağını bile bilmeyen, koyun ,aptal, ne amaç ugruna yaşadıgını bile anlatabilecek kadar dili dönmeyen idiot gençliğe ders olsun diyeceğim ama bunlar cocugun yaptıgını anlamayıp dalga geçecek kadar akıl yoksunu oldugu için boşa kürek sallamaktan baska bişey olmayacak.yarın vururlar ensenize alırlar lokmanızı.ağzınızı ayırırsınız anca.otlayadurun.
Sosyal ağlarda paylaş

Fistan said:

aferim çocuga.
Hiç bir şeye, baskasına ya da kendisine yapılan bir haksızlığa, vurdum duymazlığa, yasadışı bir olaya şahit olsa bile ses çıkarmayan, itiraz edemeyen, tüm bu olanlara göz yuman, hakkını aramayan, ne yapacağını bile bilmeyen, koyun ,aptal, ne amaç ugruna yaşadıgını bile anlatabilecek kadar dili dönmeyen idiot gençliğe ders olsun diyeceğim ama bunlar cocugun yaptıgını anlamayıp dalga geçecek kadar akıl yoksunu oldugu için boşa kürek sallamaktan baska bişey olmayacak.yarın vururlar ensenize alırlar lokmanızı.ağzınızı ayırırsınız anca.otlayadurun.

Şampiyon tur.tic.ltd.şti.

Ps: sakin sdfsdg
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...