Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CHAR TRANSFERİDE NELER OLUCAK???

Ayarsiz

Öne çıkan mesajlar

Bu eva server i midir nedir avrupa server i da deniliyo zannedersem acildinda char transferi olucakmi 1 tane char mi transfer edebilicez ayreten item gecirebilicezmi geciremiceksek ne anlami var char transferinin ben 60+ olupta elimde main ustumde manticor mu tasicam blue wolf armoru 5 ay sonrami gorucem ekonomi duzelsin die mi beklicem crystal dagger almak veya yaptirmak icin tabi aklima gelen bi dusunce daha var bole olursa ekonomi duzelene kadar herkes acc sini kapatir bu adamlar bole bu durumu goze alabilecekmi eger item geciremiceksem ne anlami var char transferinin bu konuda bilgili bi arkadas beni aydinlatirsa sevinirim saygilar...[signature][hline]Valkynval LvL 54+ Abyss Walker Bartz

Sosyal ağlarda paylaş

transferde(egerki olrusa ki hic sanmıyorum) warehouse daki tum itemlarla beraber sadece tek karakter transfer edebiliyosun (kore serverina gore soyluyorum okudugum kadarı ile boyle oluyor)
klan kurucusu isen klanın yeni serverda aktif olmuyor harcadıgın sp lerde geri gelmiyor
herhangi bir klana mensupsan e dogal olarak oda aktif olmuyor
zaten official bir acıklama yok c2 gelmedende olucagını sanmıyorum hatta Eva projesinin olabilcegine bile ınanmıyorum cunku betadan sonra ilk ayda kullanıcı sayısı 65binlere vuran ncsoft-l2 yavas yavas yaptıgı salak sacma stratejiler sonucu cok fazla oyuncu kaybetti su anki server sayısı yeterli gibi geliyo belki duşuk bir ihtimal c2 den sonra yeniden Eva gundeme gelebilir[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

eva acilacak
2005in ilk ceyrek deniyordu
dedikodumu bilemeyecem ama wow ve eq2 ya karsi bi atak yapmak icin olabilir guzelde olabilir(onlarin cikis tarihine yakin bir tarihe alabilirler)
transfer konusunu bilmiyorum eger transfer isine izin verirlerse kimse l2 almaz cunku serverdaki butun adamlar lv60 falan olacak
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...