Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati bulusma resimleri

Estel_Anorien

Öne çıkan mesajlar

Dogmeat/Telefon/Natural : Olm bak şimdi...
Alexi : Bana ver bana.
Dogmeat/Telefon/Natural : Alexi'ye veriyorum bak.
Alexi/Telefon/Natural : Olm bak, Istanbul'da deniz var ya bi tane?Hah, işte hemen onun karşısında, kaçıramazsın.

Alexi : Trebraruna hebele hebele.
Kendercik : Trebraruna hebel hebel.
Estel : Evet evet hebel hebele.
Satyr : Trebraruna möharg hebele hebel.
Dülü dülü.
Alexi/Telefon/Mesh : Olm bak biz trebraruna'da oturuyoruz, modada.
Estel/Kendercik/Satyr : MMÖEGRHARGHHAHAHAHAHA
Alexi : Abi neresiydi burası ya?[signature][hline]`Insanlar 3'e ayrilir, Wi$h, Alexi ve digerleri..`
Sosyal ağlarda paylaş

said:
elma, 07 Eylül 2004 18:13 tarihinde demiş ki:
hehe alexi boğanın önünde de saydırmıştı telefonda birine. gelin lan ben sizi mi beklicem ağaç olduk burda vs . zuhaaa :D

eh sorma vapurdan yanluşlıkla haydarpaşada inmişim eraqla koituroz praw arıo sürekli la nerdeysuuuun bi baktım alexi arıo açtım abi gelio her,f b, başladı aboooooo
valla durdum dinledim sustum,gülmeye fln başladım neydi o be.[signature][hline]sevgü kelebeğüüüü

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben rexx'te bekliyordum.. önden praw alexi geldi.. baktim bir kuyruk,baya bi arkada da 2-3 tanıdık yüz.. 14 kişi yürüyormuş elemanlar tırstım bi an :P

edit: mesh ya ben abimin acc acik kalmis.[signature][hline]

[Bu mesaj ExecrabLe tarafından 07 Eylül 2004 18:34 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Estel'in dediği gibi. Bize kibarlık yaraşmaz. Delikanlı gibi "ben geliyom" diyip ağırlıını koyacaksın :)

Ha benim buluşmadan haberim bile yoktu bu sefer, estel ve süvarileri tarafından bir anda basıldım, ayrı mevzuu[signature][hline]AFS'den nefret ediyorum. Sevdiğim geri dönene kadar da nefret etmeye devam edeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

beni aradnız nerdesin lan ceday ya bizimsin yat toprağın şeklinde tehtidler savurdunuz,kalktım evden geldim bide daldınız ulan nerdesin die ee bide telefonla aradım taşşak geçtiniz bi güzel sağolun var olun arkadaşlar.[signature][hline]Bu mesajdaki içerik, benim kişisel görüşlerimi belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
BabacumMostors, 31 Ağustos 2004 15:32 tarihinde demiş ki:
Kuku peşinden koşmayın ideallerinizin peşindne koşun
(not: kuku bir ideal deildir)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 07 Eylül 2004 18:14 tarihinde demiş ki:
En güzeli Ctchuşthurjtöahrgh'ın telefonla aramasıydı.

- SEN KIMSIN LAN?
- Kutulu ben.
- NE?!
- Alexi sen misin?
- Ha benim n'oldu?

alexi ahaha senin taslaklari hatirliyorum loooool cok komikti ya neydi $u anda seni .iklemiyorum daha sonra ara miydi ehe serdarada yapmi$tik ahah superdi ya alexinin telefon acislari meshurdur[signature][hline]duty ... honor ... courage... *cough* semper fiiiii....
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...