Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

abilerden geliyorum

Shean

Öne çıkan mesajlar

ya bu tavuk etli maklubeye sinirlerim bozuk
benim bazen canım çok çekiyo böyle evde tavuğuğu haşlıyorum sponra bide tereyağlı pilav yapıyorum
üstüne o tavukları koyurourm
bide karabibver koyuromu pilavaya
ko koy nimete koymaktan çarpılıcaz tabi. kendimi bi anda sosyete pazarında zannediyorum. yok lan şaka kendimi bi anda cemaat evinde sanıyorum. tavuklu pilav yediğim için. ama yanında salata yoksa hayatta yapmam. düşününce insana ne kadar garip geliyo böyle şeyler. yanına aslında 3 4 tane gazoz açacaksın olurmu hiç böyle şey bence olmaz. fedenin koniklikleri gibi olmaz tabi. adam çok kpomik. dasaa ile yarışıyo. fede aptal tabi ayrı bş boyuttan bakınca aptallığını görebiliyıosunuz. ama tavuklu pilav yedikçe insanın içine oturan huzur baya ouruyo. hehehehehehe
Sosyal ağlarda paylaş

basitçe yazıyorum:
tencereyi hafif ısıt tavuk sote yapar gibi tavukları yağsız tencereye at. sonra tavuklar beyazlaşınca ayçiçek yağı koy üstüne soğanla çevir bi süre onları. soğanlar pembeleşmeden pilavlık pirinci at. yağın yettiğinden emin ol. pirinçler yağı tutunca 1 e 1.5 su koyman lazım ama normal pilavda o bunda 2 su koyacağız. sonra ateşi iyice kısıp suyun iyice çekilmesini bekliyoruz. ondan sonra siniye koymalar salataya yoğurt yapmalar filan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...