Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xperia Arc

Flameoffear

Öne çıkan mesajlar

• 2 ay sonra ...
dün bi turkcell bayisinde inceledim telefonu arayüz vs. gayet hoş bence androidliler arasında htc nin sense ui si ile sony ericsson timescape ui si en iyi ve kullanışlısı..

bir tek şu kulaklık çıkışını neden sol tarafa koyarsın be sony dedim yani cepte durupta müzik dinlerken büyük sıkıntı, ve kulaklıkla kullanırken telefonu sıkıntı yaratabilir gibi geldi..

he bu arada turkcell ayda 120 lira ile 12 ay için veriyor 250mb ile fakat bana mantıklı gelmedi, giderim 1300 tl fiyatı üzerinden alırım ve vodafone un 8 liralık cep net paketini alırım daha mantıklı..
böyle alırsanız aylık 116 liraya geliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

yaw yanda olmasına da alışır insan.. bence tasarımı olayı bitiriyor..

hız olara glaxy s2 nin gerisinde ama işlemcisi hakkında bilgisi olan paylaşabilir mi?

bilgisayar gibi telefonu da dosya çöplüğüne boğan biri olarak ben..
kasıntı olacaksa girilmez onun dışında hastası oldum.

daha ucuza bulunabilir mi ki peşin?
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun olan duymadım daha.

İşlemcisi yeter bana göre. 1GHz Qualcomm MSM8255 işlemci + Adreno 205, 512MB RAM.

Şuan teminde baya sıkıntı var. Alıcam bulamadım teli, olanlarda 1400 fiyat çekiyor. Nette filan gördüğüm en ucuza alan 1300 e almış. Daha aşşağı bulunmaz zaten, 1100 civarı satıorlardı X10 u fiyatta bir düşüş olmaz ama temin sıkıntısı olduğundan bizim akıllı satıcılarımız tuttuğunu öpme mantığından artabilir fiyatlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...