Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars : Secret Wars in Trade Federation

devhochi

Öne çıkan mesajlar

Ben ve arkadaşlarım bir yıla yakın bir süre sonra bitecek zorlu bir projeye atıldık. Birlikte Star Wars filmi çekeceğiz :D ... Evet ilk başta saçma geliyor ama Adobe After Effects ve Lightsaber yapma teknikleri ile bu işi biraz daha kolaylaştıracağız ama izmir sokaklarını değiştirmek kolay olmayacak...Şimdiden haberiniz olsun dedik. Gelecek sene bu zamanlarda bitmiş olur...[signature][hline][spo1=Aç beni :P]İmzamdaki beynini yedirmek isteyenleri sayısı 78 olmuş . Ne çok beynini yedirmek isteyen varmış :P
Bu zamana kadar bunlar bu kadarmış biz bilmiormuşuz...[/spo]
Beynini yedirmek isteyen tıklasın http://kevan.org/brain.cgi?devhochi
[ quote ]xueshen, 13 Ağustos 2004 01:42 tarihinde demiş ki:
heheheheh ben 190 pingle combo yapmış adamım hehehhee[ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

:D İzmir'de oturuyorsan buyur gel... Yetenekli Darth kişilikli :d oyunculara kapımız açık ! :D:D:D[signature][hline][spo1=Aç beni :P]İmzamdaki beynini yedirmek isteyenleri sayısı 78 olmuş . Ne çok beynini yedirmek isteyen varmış :P
Sosyal ağlarda paylaş

Kıyafetleri naapıcaksınız çok merak ettim valla :D
Bi de lightsaber duel'leri çok iyi hazırlamanız lazım ona göre 1 sene uğraşıp eften püften film getirmeyin soora[signature][hline]I am the "who" when you call, "Who's there?"
I am the wind blowing through your hair

I am the shadow on the moon at night
Filling your dreams to the brim with fright
Sosyal ağlarda paylaş

Kıyafetler by Mahallenin Terzisi :D:D:D
Duel Director by Usta Yönetmen Babam :D:D:D
Ve genel film yönetmeni by Bendeniz :D
Roller :
Darth Saouh
Darth Treu
Emperor
Princess Disinagia
Xearo Mulfinder ( jedi başrol )
Yoda ( biraz arıcaz ama bi cüce bulucaz :D )
Genç Obi Wan Kenobi ( 8 yaşında )
Trevor Flywing ( (bkz: İhanetçi kişilik) )
ve de...
Devhochi ( :D:D:D bu benim işte )

Yorumlar devamss...[signature][hline][spo1=Aç beni :P]İmzamdaki beynini yedirmek isteyenleri sayısı 78 olmuş . Ne çok beynini yedirmek isteyen varmış :P
Sosyal ağlarda paylaş

Senaryo belli değil ama büyük ihtimalle Sith'lerin iktidar savaşını ve bunun arasında kaynayan iyi jedi'ları anlatmayı düşünüoruz...[signature][hline][spo1=Aç beni :P]İmzamdaki beynini yedirmek isteyenleri sayısı 78 olmuş . Ne çok beynini yedirmek isteyen varmış :P
Sosyal ağlarda paylaş

Lightsaber efekti nasıl yapacaksınız, hangi programla falan yapcaksınız diğer efektler için hangi programları kullanacaksınız acaba p.m.den bildirirmisin bizde arkadaşlarla lightsaber duel hazırlamayı planlıyoduk ama kaynak fln bulamadık[signature][hline]-Çok okuyanmı bilir, çok gezenmi?
-Bence Müjdat Gezen bilir.
Sosyal ağlarda paylaş

devhochi eğer ciddi bi proje düşünüyosan yolun açık olsun kolay gelsin. desteğe ihtiyacın olursa dicektim ama istanbuldayım :/ www.starwars.gen.tr forumlarına bi bak belki yardımcı olucak arkadaş bulabilirsin

weya en kötü ihtimalle destek olucak kimseyi bulamazsan internette dolaşan amatör yapımı videoların sahipleriyle bağlantıya geçebilirsin. aralarında çok başarılı olanları war[signature][hline]a.k.a "bay bomba"
SWG: Ottkoo Jeliyeer of Eclipse Galaxy
Sosyal ağlarda paylaş

Saolun arkadaşlar ilginiz için hem de desteğiniz için... Kullanacağım program adobe after effects ve movie maker 2. Lightsaber efekti ise görsel sanatlar bölümüne bakarsan bulursun.[signature][hline][spo1=Aç beni :P]İmzamdaki beynini yedirmek isteyenleri sayısı 78 olmuş . Ne çok beynini yedirmek isteyen varmış :P
Sosyal ağlarda paylaş

başarılar ama senaryo kasınç biseydir bosver senaryoyu diyip kamera karsısına gectiginizde ee demeyin, bir de bu işler makyaj ister tk tek her frame de blur atmican herhalde?[signature][hline][b]Abi Çamlıcanın reklamında o köpek nasıl gülüyo ya?[b] - [b]şahsım tarafından[b]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...