Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Askerden herkese selam sevgi

BoRaA

Öne çıkan mesajlar

adam oyunu özlememiş, ADAM BIZI OZLEMIŞ LAN. muhabbet olsun diye başlık açmış fail troll denemelerinizle bunaltmışsınız başlığı. olmaz ki böyle. şahsen arkadaşı tanımazdım ama bi sempati oluştu bu başlıktan sonra. bir de terran değilse babasından istemeye gelecem.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar, adamın askerde olduğunu unutmayın. Saçma sapan da mesajlar atmayın. Ben askerdeyken uzak yakın ne kadar arkadaşım varsa arardım. Zor olay.

Oyunu özleme aileni özle gibi saçma sapan mesajlar da atmayın. Oyunu değil ortamı özlüyor insan; normal bir şeyleri.

Yapmadıysanız asker konuşmayın zaten. Attention whore bu değil hacı, troller attention whore.
Sosyal ağlarda paylaş

LombaK_Knight said:

Arkadaşlar, adamın askerde olduğunu unutmayın. Saçma sapan da mesajlar atmayın. Ben askerdeyken uzak yakın ne kadar arkadaşım varsa arardım. Zor olay.

Oyunu özleme aileni özle gibi saçma sapan mesajlar da atmayın. Oyunu değil ortamı özlüyor insan; normal bir şeyleri.

Yapmadıysanız asker konuşmayın zaten. Attention whore bu değil hacı, troller attention whore.

tunca said:

manve said:

get a life diolar buna. git ananı babanı özle. sacma sapan bi oyunu deil. hadi ultimayi falan özlesen anlarim da starcraft ne

gerizekalı.

fevzi abi sana bi gondermemi var (inceden)?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...