Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

class secimi önerilerinizi bekliyorum

robocopy

Öne çıkan mesajlar

Merhaba arkadaşlar, Öncelikle oyunda yeniyim 29 lvl glad oynuyorum ancak karakter tam bir hantal malee claslarla baş edebılıyorum fakat magic bir klas geldımı özelikle SC ve SM adama yaklasamıyorum bile, charger skılı cok gereksız olmus bu classa yanı warrior charge degılde rogue charge gibi hızlı kosuyor ben neyapayım hızlı koşmayı benı charge lıyacaksa adamın dıbıne chargelemelı :))

duşundugum classlar chanter, yada cleric fakat sorum su yonde clericle pvp de rolum sadece heallermı olur ve sola nasıl kasabilir
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Merhabalar, düşük levellerde gladiotor evet biraz hantaldır ama korkma lvl 55 olduğunda biraz da item yaptığında o mageleri immobilize ettikden sonra birde godstone silence yaparsan tutarsa pvp de daha çok üstünlük sağlarsın.Yani bence acele etme class değiştirmekde glad da kal derim.55 olunca biraz da item yapınca dediklerimi anlıyacaksın.

Cleric ve Chanter a gelince;
Cleric ve chanter solo level kasarken gayet rahattır.Cleric solo pvp de etkilidir, ama group pvp de görevin her zaman HEAL atmak olacaktır.

Chanter ise bufflarıyla instanceslarda ve pvp grouplarda her zaman aranan classtır.Ama solo pvp de çok etkili değildir.Hem çok yüksek dmg vurmuyorsun hemde çok az dmg almıyorsun yani cleric de mesela rootlama skili oldugu ıcın chantere göre daha rahatlar pvp de hele bide melee class varsa Root+Attack Skill+Heal+root+attack+root+attack diye rahat rahat kesiyorlar fakat chanter öyle değil stun skilleri var ama karşındaki class çok kolay kesebilir seni.Artık geriside sana kalmış:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...