Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yoğun kar yağışı

fede

Öne çıkan mesajlar

yav said:

Dartanian said:

Hiç hatırlamıyorum ya yavuz bizim de oldu mu? böyle okula gitmedim evimde oturup kar haberlerini falan izledim mi?
evet abi eminim
ülkenin büyük bir kısmı etkilendiği için etkilenmeyen ufak bir kısım müfredatta gereksiz ilerlemesin herkes eşit olsun diye falan meb onaylı bir tatildi hem de

Aaa keşke hatırlasam :(

Şeyi biliyorum ben küçüktüm bostanlıyı sel basmıştı okula gidememiştim tabi bunun konumuzla bi alakası yok gsakljngam
Sosyal ağlarda paylaş

Dartanian said:

yav said:

Dartanian said:

Hiç hatırlamıyorum ya yavuz bizim de oldu mu? böyle okula gitmedim evimde oturup kar haberlerini falan izledim mi?
evet abi eminim
ülkenin büyük bir kısmı etkilendiği için etkilenmeyen ufak bir kısım müfredatta gereksiz ilerlemesin herkes eşit olsun diye falan meb onaylı bir tatildi hem de

Aaa keşke hatırlasam :(

Şeyi biliyorum ben küçüktüm bostanlıyı sel basmıştı okula gidememiştim tabi bunun konumuzla bi alakası yok gsakljngam

95 yılı
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

napae said:

Köpeğimiz vardı o zaman bahçeli evde oturuyoduk, hayvanın bıyıkları buz tutmuştu. Onu da almıştım evin içine.
Hey gidi.

ahaha o ne lan..

mini mini bir köpüş donmuştu

Mini değil kocaman! Benim kadar boyu vardı. İki ayağının üstünde durunca yani.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

Dartanian said:

95 yılında okulum yoktu lan benim kreşe falan mı gidiyodum neye gidiyodum bişeye gidemedim ben, bayaa evde mahsur kalmıştık çok heyecanlıydı

95 yılında anadolu liseleri sınavına girecektim öyle bir kar yağışı hatırlamıyorum..

Kardan demedim ki sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...