Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cort Ab4 ?!?

zagorx

Öne çıkan mesajlar

ARkadaşlar acil bilginize ihtiyacım var. Yeni başlıyorum ve sizden cort action basss 4 hakkında bilgi istiyorum. Nasıl bi gitar? Adam sıfırını 225$ dedi bu fiyat sizce nasıl? Şimdiden çok teşekkürler.[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
karpuz gitarını anlatırkene =)
Sosyal ağlarda paylaş

yeni başlıcam dedim ya. Bu çok caf caflı bişeye benzio. ulan biraz bilgim olsa .[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
Sosyal ağlarda paylaş

önerileriniz için saolun. Hayırlısıyla bir hafta içinde elimde simsiyah bi cort Ab4 olacak. Sıfır aldım ve 210 $ a kadar düşürdüm. Kılıfı askısı da var yanında bana iyi aldım gibime geldi.[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mirage, 06 Eylül 2004 19:30 tarihinde demiş ki:
hayırlı olsun, umarım sıkılmazsın siyah renkten.

en güsel renk ,tüm renkleri yutan renk :) saolasın. İlk resmimi Gitarımla koyacam albüme.[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...