Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar Bakımı Nasıl Yapılır?

karpuz

Öne çıkan mesajlar

said:
Cuce, 05 Eylül 2004 00:28 tarihinde demiş ki:
Arkadaslar yanlis anlasilma olmasin Mortis cok daha mal gorunusludur burda baya iyi cikmis yine.
Ulan mort isteseydin bende karizma fotolarin olucak bende may dayden falan.

haha, süper iltifat olmuş. ;)[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

bi de tip olsa daatıcam mekanı ama :)
mesela karpuzda tip war
mortis e allah versin
dela dan anca vai pozu verecek model olur zaten
aldıgı parayla da laila ya gider karı kestirir gözüne sonra kızı çıkışta izler :) :)

gençler boş işler bunlar satın elektroları alalım akustikleri melankoli melankolik , arpejli şeyler çalalım .[signature][hline]Bornozlu Canavar

Chemical, 13 Ağustos 2004 22:00 tarihinde demiş ki
Ben çok terbiyesiz, yaramaz ve şımarık bir çocuğum. Şimdiye kadar yaptıklarımdan dolayı bütün patilerden özür diler, büyüklerimin ellerimden öperim
Sosyal ağlarda paylaş

İlla çıkartırcaksınız resmi. Poz bu değilde nedir , beyaz fenderle bile poz veriyorum :P (inşalla jacksonla pozda verdiğimiz günler olcek mehtapta [?!?] )

[signature][hline]Demon_of_Hell, 07 Ağustos 2004 21:15 tarihinde demiş ki:
İnsanalrı ne zaman klonlayacak lar acaba? Liv tyler'ı kopyalasak eve salona koysam ne güzel olur

Sosyal ağlarda paylaş

said:
karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başkta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...

İmzam hazır arkadaşlar zahuzhuzah :D[signature][hline]Nefr, 02 Eylül 2004 18:41 tarihinde demiş ki:
ben karimi ya da kocami aldattigim icin hapis yatmak istemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Karpuz kızmadın dimi? :D[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
karpuz gitarını anlatırkene =)
Sosyal ağlarda paylaş

auahu :LOL:[signature][hline]karpuz, 04 Eylül 2004 15:49 tarihinde demiş ki:
başta bi böyle garip geliyo ama o kısa olan uzantıyı, bacak bacak üstüne attıktan sonra bacaklarının arasına sokarak gayet raat oluyo... ya da normal kucağına da alabiliyosun öyle de oluyo yani çok rahatsız etmiyo gerçekten...
karpuz gitarını anlatırkene =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...