Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cok kral cok hizli decoupe yaparim ama issizim ...

di

Öne çıkan mesajlar

... diyorsaniz bana bi iletisim bilgisi ve bu konudaki deneyimizin ne oldugunu bi yaziverin.

Maas 1000 lira civari sanirim ama calisilacak yeri CV'nize gonul rahatligi ile yazabilirsiniz.

Mesaj kutum dolu sanirim ve ben sehir disindayim. Simdi silmeye calisicam bi 3-5 mesaj ama olur da yapamazsam ya da tekrar dolarsa buraya yaziverin ben size ulasayim.

Yer Istanbul'da bu arada. Avrupa yakasinda diye biliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

dekupe dediğimiz fotoşap'ın tek bir aracından ibaret bir olay değil mi ya sırf bunu yaparak para kazananlar mı varmış ben mi bişeyleri çok fena yanlış anladım yoksa :D

sadece lasso veya magic wand'ları falan temiz dekupe yapmak çok imkanlı değil. pen tool kullanılır bu yüzden ve pratik yapmış olmak gerekir hızlı yapabilmek için. arkaplanın kolay ayrışmadığı durumlarda ise (mesela saç, ağaç gibi saçaklı objeler) channels ve levels'ı kullanarak seçim yapılır falan. bunları hızlı yapmak çok kolay değil.

@di öm kutun dolu. günlük ortalama kaç foto isteniyo + evde çalışma imkanı var mı? şartlar uyarsa ve sodekso verirseniz ban yaparım ama uymazsa çok kral bi arkadaşımı da ayarlayabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Selam,

Evden calismaya razi olacaklarini sanmiyorum. Hani ancak gidersiniz calisirsiniz, bir sure sonra tam anlamiyla bir guven ortami olusunca "tamam sen gelme" derler.

Mesaj kutumdan bi 3-5 mesaj sildim. Varsa islerinizi/portfolyonuzu ve bir CV'nizi gonderirseniz sirkete ileteyim.
Sosyal ağlarda paylaş

imajın boyutu,detayı,istenilen retouch düzeyi falan bunlar çok değiştirir süreyi.
çekilen resim yeşilde çekilmişse mesela çok hızlanır.
ama karışık bir ortamda çekilipte oradan ayırma işlemi+ color correction vs yapılacaksa uzar.
kimse de günde şu kadar yaparım abi diyemez.
varsa öldürülebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...